implant
Tüm Saç Renkleri

Orjineline benzeyen Açık Parfümler

Ben kesinlikle açık parfüm kullanmanızı önermiyorum zira hem aşırı yağlı olmaları hem de alkol oranın fazla olması ve farkedilebilir olması hem de kokuların gerçekten kalitesiz ve insanı uzaklaştıran rahatsız edici bir kalitede olması nedeni ile açık parfüm’e son derece karşıyım. Ama illa açık parfüm alacaksanız ve orjinaline benzer bir parfüm almak istiyorsanız bu aşamada açık parfümlerde orjinal kokularına en yakın parfümler

 

  • burbery kokuları, (classic özellikle)
  • hugo boss (hugo, energise)
  • jil sunder(sun men)

 

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et