Tüm Saç Renkleri

Tester Parfümün Adresi Parfumse.Com Açıldı!

Orjinal tester parfümler parfumse.com sitesinde. Koku, bir kimliktir ve kişinin kimliğini, tarzını yansıtmasının en etkili yollarından birisi sahip olduğu parfümdür. Peki kimliğinizi yansıtacak parfümleri nerede bulacaksınız? Bu tester parfümlere Parfümse ( https://parfumse.com/ ) sitesinden  ulaşabilirsiniz. Parfümse birbirinden özel notalara sahip, her zevke ve tarza hitap eden, orijinal ve uygun fiyatlı parfümleri kullanıcılarıyla buluşturuyor.

tester parfümün adresi parfumse.com açıldı! 1

Sayfada özellikle tester parfüm konusunda bütün aradıklarınızı bulabilirsiniz. Elbette çoğu kişinin aklını tester parfümün ne olduğu gelebilir. Bu yüzden öncelikle buna bir açıklık getirmenin faydalı olacağını düşünüyoruz.

Sayfada özellikle tester parfüm konusunda bütün aradıklarınızı bulabilirsiniz. Elbette çoğu kişinin aklını tester parfümün ne olduğu gelebilir. Bu yüzden öncelikle buna bir açıklık getirmenin faydalı olacağını düşünüyoruz.

Aslında bu konuda büyük bir kafa karışıklığı var. Fakat biz sektörün en temel dinamiklerinden yola çıkarak ve Parfümse gibi kaliteli satış noktalarını esas alarak açıklamak istiyoruz. En basitiyle tester parfüm, ürünü denetmek amacıyla üretilmiş parfümlere denir. Markaların pek çoğu bu noktada 12 şişe orijinal parfüm yanında 1 şişe tester parfüm gönderirler. Hatta bazı markalar 24 şişe yanında 1 şişe tester tercihinde dahi bulunabilirler. Orijinal parfüme göre daha uygun fiyatlı olduğu için tüketiciler tarafından tercih edilir. 

Tester parfüm ile orijinal kavramlarını ayrı ayrı kullanmamız sizi şaşırtmasın ve kafa karışıklığına yol açmasın. Çünkü tester parfümler de orijinal parfümlerdir. Kesinlikle sahte değillerdir. Sadece orijinal parfümlerin kutusu beyaz olan versiyonlarıdır. 

Tester Parfümün Diğerlerinden Farkı

Parfümler çoğu kişi tarafından kötü kokuların, ter, sigara gibi diğer insanları rahatsız edeceği düşünülen kokuların bastırılması amacıyla kullanılır. Bunla birlikte çok daha derin manaları vardır. Çünkü parfüm sektörü tüm dünyada bambaşka ve çok özel bir alandır. Özel karışımlar, onlarca testten geçirilerek üretilir ve her kokunun bir notasının olduğu kabul edilir. Bu yüzden parfümleri deneyimleyen kişilere büyük önem verilir ve bu kişiler son derece hassas koku alma yeteneğine sahiptirler.

Dünya genelinde bazı ülkeler ve markalar parfüm alanında büyük nam yapmışlar, asırlardır özel tarifleriyle üretim yapmaya devam etmektedirler. Hatta bazı markalar tıpkı kişiye özel sayılı lüks otomobil üreten markalar gibi özel parfümler üretmekte, sadece özel müşterilerine satış yapmaktadırlar. Dolayısıyla “alt tarafı bir koku” denilip geçilecek bir mesele değildir.

Sektörün genelinde üretilen parfümler üç başlık halinde ele alınır. Bunlar; tester parfüm, orijinal parfüm ve outlet parfüm türleridir. Tester parfümlerin deneme amaçlı üretildiklerini söylemiştik. Yine çok pahalı parfümler için uygun fiyata tester parfüm olarak satılan çeşitler de vardır. Eğer güvenilir bir satıcıdan ve kaliteli bir markadan seçim yaparsanız alacağınız tester parfüm kesinlikle sahte değildir. 

Outlet parfüm ise 0 ve orijinaldir. Tester değildir. Sadece ambalajında yani kutusunda, şişesinde, kapağında veya başka bir yerinde üretim sırasında kullanıma engel teşkil etmeyecek şekilde kusur ortaya çıkmış ürünlerdir. Orijinal, barkodlu, tester gibi küçük olmayan ürünlerdir. Fiyat olarak orijinal parfüme nazaran daha uygun fiyata satılırlar ve koku olarak orijinalinden farkları yoktur. 

Aklınıza orijinalse outlet parfüm neden daha ucuz sorusu gelebilir. Bunun nedeni, parfümlerin özel ürünler olması ve sunumun en az içindeki ürün kadar önemli olmasıdır. Bugün bir parfüm mağazasına girdiğinizde ya da web sitesine baktığınızda markaların koleksiyonluk şişe tasarımları yaptığını görürsünüz. Bazı marka ve modeller şişe tasarımına o kadar önem verirler ki artık şişe, kutu tasarımları bir marka timsali haline gelmiştir. O şişeleri gördüğünüzde beyninizde otomatikman o marka canlanır. Çünkü markalar on yıllardır özel tasarım şişelerini, kutularını kullanmakta, tutkunları da ambalajından dolayı dahi o ürünlerden vazgeçememektedir. Sonuç olarak markalar, tasarımdaki en ufak bir noksanlığı outlet tester parfüm statüsüne düşürerek orijinalinden daha uygun fiyata kullanıcılarla buluşturmaktadırlar.

Orijinal parfümler ise markaların gerçekten satmak için, özel ambalajında, tam boyunda, açılışını sadece kullanacak kişinin yapması için satışa sunulan ürünlerdir. Bunlar oldukça pahalıdırlar. Son yıllarda orijinal parfüm bulmak oldukça zorlaşmış, bazı markaların çakma tabir edebileceğimiz sahteleri reyonlarda yerlerini almıştır. Parfümse.com sayfası bu konuda büyük bir boşluğu doldurmak, erkek, kadın herkes için birbirinden kaliteli, orijinal, barkotlu, güvenilir parfümlerin satışını yapmaktadır.

Yukarda saydığımız üç parfüm türü de aslında orijinal parfümlerdir. Birbirinden farkları ise şunlardır:

  • Tester parfüm, şişe ve koku olarak orjinali ile aynıdır ve parfumse.com sitesinden ulaşılabilir. Orjinal kutulusundan tek farkı tester olduğu için beyaz kutu içerisindedir 
  • Outlet parfüm her şeyiyle orijinal parfümle aynıdır. Tek fark, ambalajında herhangi bir kusur olmasıdır. Mesela paketinin yamulması, yırtılması gibi.
  • Orijinal parfüm normal boyda, şekil olarak düzgün; fakat diğer ikisine göre daha pahalıdır. 

Tester Parfümün Orijinal Parfüm Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Tester parfüm satışı yapılan yerlerdeki parfümlerin orijinal olup olmadığı akıllara gelebilir. Öncelikle şunu ifade etmek gerekir ki tester parfümler her firmanın, sayfanın ulaşıp satışını yapabileceği ürünler değildir. Çünkü bunlar zaten deneme amaçlı kullanım için ücretsiz verilmektedir. Fakat kimi zaman piyasada orijinal tester parfüm satışı yapıldığı da görülür. 

Gerçek tester parfümler, tester kutularında yer alır. Bu kutular daha sade, daha basittirler. Üzerlerinde tester, testeur, demonstrasyon testeur, demoware, not for sale gibi yazılar yer alır. Markaya göre yazılar değişkenlik gösterebilir. 

Tester parfümlerin kutusunun içerisindeki şişe, tester olmayan orijinaliyle aynı olur. Şişede ya da kokusunda herhangi bir fark bulmazsınız.  Bazı kişiler tester ile orijinal parfümün farklı olduğunu düşünmektedir. Fakat böyle bir durum söz konusu değil. Tester, orijinal ürünün aynısıdır. Fakat sorun, çakma üretim olabilmesidir ki tester adı altında çakma bir ürün satan yerdeki orijinal diye satılan da zaten çakmadır. 

Tester Parfüm Nereden Alınır?Erkek, kadın tester parfümleri satışı yapan bazı sayfalar ve satıcılar vardır. Fakat daha önce de belirttiğimiz gibi orijinal tester parfüm satışı yapabilmek pek kolay değildir. Bu yüzden tester parfüm satışı yaptığını beyan eden bazı firmalar sayfalarında tester adı altında sahte, çakma parfüm satışı yapabilmektedirler. Dolayısıyla güvenebileceğiniz, bildiğiniz ve kurumsal bir yapısı olan firmalardan alışveriş yapmanızı öneririz. Memnun kaldığınız sürece de tester parfüm tedarikçinizi değiştirmemenizde fayda var. Parfümse sitesi https://parfumse.com bu konuda rahatlıkla güvenebileceğiniz tedarikçilerden birisi. Firma hiç kullanılmamış, orijinal, koku ve şişesi ile garantili olan tester parfümleri sizlere ulaştırıyor.

8 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et