Reklam ve Tanıtım

Bakımlı Kadın her türlü tanıtım ve reklam fikirleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. mail ile iletişime geçmek için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz.

Bakımlı Kadın 15 senelik sürekli devam eden yayını ile Türkiye’deki özellikle Moda kadın içerikli siteler arasında en eski / Aktif ve yüksek hitli sitelerin başında yer almaktadır.

reklam ve tanıtım 1

Özellikleri

İçeriğinde yer alan kategoriler: Elbise / Saç / Kadın Sağlığı / Estetik / Dekorasyon / Kadınlar ve Seyehat, Gezi / Gebelik / Makyaj / Bakım / Cilt Bakım / Hamilelik – Gebelik / Bebek ve Anne / Cilt Bakım Ürünleri / Ayakkabı / Gezi ve Seyehat / Yemek ve tatlı Tarifleri / Dekorasyon ürünleri / Ev malzemeleri tanıtımları

Günlük Ziyaretçi : 7.500 – 9.500 arası ( 2019 Kasım Ayı Güncel )

İçerik sayısı: 7.200

Yorum sayısı: 21.500

MOZ: PA: 51 / DA: 30

Görüntüleme – Ziyaretçi İstatistikleri

reklam ve tanıtım 2

Reklam İçerikli Yazılar

Bakımlıkadin.net 1000’lerce konudaki yazısında google’de ilk sıra ve ilk sayfada olan yazıları ile arama motoru aramalarında hızlı index alan ( genellikle 5 dk ile 15 dk içerisinde ) bir güncelliğe sahiptir. İçerisinde yer alan yazıların tamamı özgün olup her gün günde 2 ile 10 arasında yeni içerik girilmektedir.

Var olan içerik içerisine reklam ve yazı yerleşimi

Google’de pek çok arama terimi ve arama öbeğinde ilk sayfa ve ilk sıralarda yer alan içeriğimizin içerisine kendi banner ve içeriğinizi ekleyebilirsiniz. İçeriğin konumuna göre fiyatlarımız 150 tl ile 300 tl arasında değişmektedir.

Banner Reklam Modelleri