Tüm Saç Renkleri

Eyfel Parfüm – En Sevilen Parfüm Kodları

Eyfel Parfüm, İstanbul’da açmış olduğu ilk mağazası ile kısa süre içerisinde parfüm kokuları ile beğenilen açık parfüm firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Eyfel Parfüm Hakkında

Eyfel Parfüm, 2011 yılında bayilik vermeye başlamış ve bu sayede Türkiye’nin pek çok il ve ilçesinde açık parfümlerinin satışını gerçekleştirmiştir. Üstelik gelişim sürecini kısa sürede tamamlamış ve ilerletmiş olan firma yurt içi ve yurt dışı da dahil 2000’e yakın mağaza ile Türkiye’nin gelişmiş açık parfüm mağazaları arasında yer almıştır.

eyfel parfüm

Markanın Şuan Rusya, Kırgızistan, Tacikistan, Romanya, Arabistan’ı ve daha pek çok ülkeyi içine alan geniş bir ihracat ağı bulunmaktadır.

Firma üretimini gerçekleştirmekte olduğu parfüm ve kozmetik ürünlerinde dünya standartlarını baz almaktadır. Teknik ve eğitimli personelleri sayesinde tüm ürünleri aynı kalite ve standartlara sahiptir.

Kullananlar Neden Tercih Ediliyor?

Eyfel Parfüm, açık parfüm üretimi ve satışını yapan firmalar arasında yer almaktadır ve ürünlerini belirli standartlar dahilinde üretmesi tümünde aynı kaliteyi yakalamasını sağlamaktadır.

Ücretleri ile dudak uçuklatan yüksek maliyetli parfümlerinde birebir esansını üreterek uzun süre kalıcı parfümlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Cildi hassas olan kişiler için üretmiş olduğu parfümlerde alerjen maddeleri arındırmış olan firma herkesin orijinal parfüm kokularını daha uygun fiyatlar ile kullanabilmesini sağlamaktadır.

Marka, yüksek maliyetli markaların parfümlerine alternatif üretimleri ile açık parfümler arasında ilk tercihler arasında yer almaktadır. Açık parfümleri daha uygun fiyatlı ekonomik hale getirmekte olan faktörler arasında, ambalaj, toptancı ve reklam farkı olduğu söylenebilir.

Aynı zamanda tüm kozmetik ürünlerinde kalite kontrol yönetmenliğine uygun üretim yapmaktadır. Dolayısı ile Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı yani sağlık için tehdit oluşturmamaktadır.

Eyfel Parfüm En Sevilen Parfüm Kodları

eyfel parfüm – en sevilen parfüm kodları 2

Bayanlar tarafından en sevilen Eyfel Parfüm kodları;

K-63 EYF Parfüm- The Oneehs- Ey Dolce Gabbane

K-64 EYF Parfüm- Bos Femehs- Ey Hugo Boss

K-55 EYF Parfüm- Aqua Di Cıqhs- Ey Giorci Armanhi

Erkekler tarafından en sevilen Eyfel Parfüm kodları ise;

E-73 EYF Parfüm- Allurrehs- Eychanell

E-74 EYF Parfüm- Allure Sporths- Eychannell

E-93 EYF Parfüm- Burberrys Wek. – Bur. Berrys’dir.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et