Tüm Saç Renkleri

Kadınlara Göre En Çekici 10 Erkek Parfümü

Bakımlı erkek dediğimiz zaman bu tanımı tamamlayan unsurlardan biri de hiç şüphesiz erkeklerin kullandığı parfümlerdir. Sosyal hayatta iyi bir izlenim bırakmak, şık ve zarif görünmek, bu anlamda çevresindeki insanları etkilemek her erkeğin vazgeçemediği bir tutkudur. Etkilenecek insanlar kategorisinde sizin de tahmin edeceğiniz gibi kadınlar başı çekmektedir. Bu durum böyle iken erkeklerin de kullandıkları parfümler bu amaca hizmet eden en önemli ögelerden biridir. Peki etkilenmesi hedeflenen kadınlara göre erkeklerin tercih ettiği hangi parfümler daha çekici ve etkileyicidir? Şimdi kadınlara göre en çekici 10 erkek parfümüne gelin hep birlikte bir göz atalım.

1-Terre D’Hermes


Parfüm piyasasına baktığımız zaman Terre D’Hermes diğer erkek parfümlerine göre farkını hemen ortaya koyan parfümlerden biri. İçeriğinde sedir ağacı ve turunçgillerin eşsiz koku birleşimini barındıran bu parfüm erkeklerin kadınlar üzerindeki etkisi bakımından uzun yıllar tercih edileceğe benziyor.

kadınlara göre en çekici 10 erkek parfümü 1

2- Jean Paul Le Male

Jean Paul Le Male erkekler tarafından oldukça sık tercih edilen bir parfüm çeşidi. İçeriğindeki yoğun vanilya kokusuyla vücutta mükemmel bir yumuşaklık hissi yaratan Jean Paul Le Male özellikle bu yönüyle kadınlar tarafından çok çekici bulunan erkek parfümleri arasına girmeyi başarmış.

kadınlara göre en çekici 10 erkek parfümü 2

3-Dior Homme Intense Edp

Dior Homme Intense Edp de kadınlar tarafından çekici bulunan erkek parfümlerinden bir tanesi. Çok değişik ve bir o kadar da ilginç bir notaya sahip olan Dior Homme Intense Edp lavanta, iris çiçeği ve sedir ağacı kokularının birleşimiyle ortaya çıkmış eşsiz bir erkek parfümü.

kadınlara göre en çekici 10 erkek parfümü 3

4-Paco Rabanne One Million

Paco Rabanne One Million adlı erkek parfümünü kadınlar tarafından çekici hale getiren en güçlü yönü içeriğindeki mandalina, greyfurt ve nane kokularının birleşimi. Kadınları etkilemek isteyen her erkeğin mutlaka denemesi gereken bir parfüm.

kadınlara göre en çekici 10 erkek parfümü 4

5- Calvin Klein Be

Calvin Klein Be daha çok kendini bulunduğu sosyal ortamlarda kokusu ile ön plana çıkartarak dikkat çekmek isteyen ve kadınlar üzerinde kalıcı etki bırakmayı amaçlayan erkeklerin tercih ettiği bir parfüm.

kadınlara göre en çekici 10 erkek parfümü 5

6- Rochas Man Edt Spray

Rochas Man Edt Spray içeriğindeki lavanta ve cappucino koku birleşimleriyle kadınları etkilemeyi başarmış erkekler tarafından rağbet gören parfümlerin üst sıralarında yerini almış durumda.

7- Dolce & Gabbana The One Sport

Dolce & Gabbana The One Sport özellikle sportif yönüyle ön plana çıkarak etki yaratmak isteyen erkeklerin vazgeçilmez parfümü. Kuşkusuz ki kadınları etkilemeyi de başardığı bir gerçek.

kadınlara göre en çekici 10 erkek parfümü 6

8-Hermes Eau d’Orange Verte

Hermes Eau d’Orange Verte adlı erkek parfümünü diğer parfümlerden ayıran en önemli tarafı içeriğindeki tarifsiz ve tadına doyum olmayan narenciye kokusuna sahip olması.

kadınlara göre en çekici 10 erkek parfümü 7

9- Prada Infusion Homme

Prada Infusion Homme notaları arasında portakal, portakal çiçeği ve mandalina içeriğine sahip kadınlar tarafından da oldukça çekici bulunan parfümlerden.

kadınlara göre en çekici 10 erkek parfümü 8

10-Carolina Herrera-212 Men

Carolina Herrera-212 Men ferah ve odunsu bir kokuyla hem erkeklerin tercihi olmayı hem de kadınları etkilemeyi başarmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et