Tüm Saç Renkleri

Sansiro Parfüm – En Sevilen Parfüm Kodları

Türkiye’de üretim ve satış yapmakta olan açık parfüm markaları arasında yer alan Sansiro Parfüm, kullanan erkek ve kadınlar tarafından son derece iyi tanınan firmalar arasında yer almaktadır. Firma üretiminde kalıcı ve özgün kokular üretmesinin yanı sıra birinci sınıf kaliteye sahip ham maddeler ile üretim yapmaktadır. Orijinal parfümleri son derece pahalı olan ve milyonları bulan orijinal kokuları aratmayan esansları tüketicilerine benzer ürünlerin daha kalitelisini sunmaktadır.

Sansiro Parfüm hakkında

1998 yılında Bursa’da kurulmuş ve parfüm de dahil olmak üzere her çeşit kozmetik ve kişisel bakım ürününün üretimini gerçekleştirmektedir. Ürünlerinin satışını Türkiye’deki pazarlama ağı sayesinde satmak ile kalmaz aynı zamanda pek çok ülkeye de ihracat yapmaktadır.

Sansiro Parfüm, ürünlerinin kalitesi ve uygun fiyatları sayesinde müşterilerine uzun yıllar hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Neden Tercih Ediliyor

Sansiro Parfüm’ün başarısında temel faktörünün müşterileri için orijinal, özgün ve daha kaliteli aynı zamanda da sürekli aynı standartlarda üretim yapmaları olduğu görülmektedir.

sansiro parfüm – en sevilen parfüm kodları 1

Sansiro Parfüm, gelişmiş ülkeler ve Avrupa Birliği tarafından da uçan yağı imalinde uygulanan I.F.R.A; International Frange Association adlı kuruluşun tavsiyeleri doğrultusunda ham madde ve imalat yapmaktadırlar. Parfüm üretiminde kullanılmakta olan tüm ham maddeler 1. Sınıf kaliteli hem de doğal çiçek ve baharat özlerinden oluşmaktadır.

Sansiro Parfüm üretiminde sentetik ham maddelere yer vermemekte ve üretimde otomasyona odaklanmaktadır. Bu sayede de parfümlerini el değmeden hazırlayabilmektedir. Her ürün kimyager kontrolünde üretilmekte ve gerekli kaliteli standartlarından geçtikten sonra müşterilere sunulmaktadır.

sansiro parfüm – en sevilen parfüm kodları 2

En sevilen Parfüm kodları

Sansiro Parfüm tarafından yıllardır üretilmekte olan ve vazgeçilmezler arasında yer aldığı söylenebilecek kokular K16- Angel Thierry Mugler, K9- Kenzo Kenzo, K27 Chanel No:5 Channel yer almaktadır.

Kadın parfümlerinde en sevilen parfümlerin kodları ;

K1- Burberry- Burberry

K12- Weekend- Burberry

K60- Ultraviolet- Paco Rabanne

K79- Chance- Chanel yer almaktadır.

Erkek parfümleri arasında ise en sevilen parfümlerin kodları;

E13- Hugo- Hugo Boss

E14- Acqqua Di Gio- Giorgio Armani

E15- Burberry- Burberry

E28- Rochos- Rochos yer almaktadır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et