Tüm Saç Renkleri

Kalıcığılı En Yükek 10 Erkek Parfümü

Sosyal hayatta insanlar tarafından beğenilmek, dikkat çekmek, kalıcı bir etki bırakmak ister erkek olsun ister kadın olsun her iki kesim tarafından da çok önem verilen ve üzerine düşülen bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerçek bu iken insanlar çevresindekileri etkilemek ve onlar tarafından takdir görmek, bulunduğu ortamda ön plana çıkmak için birçok yönden kendilerini tamamlayacak unsurlara yönelirler. Bu unsurların en önemlilerinden birisi de sık kullanılan ve hayatın ayrılmaz bir parçası olan parfümlerdir. Güzel kokmak, bu yönde olumlu geri dönütler almak her insanın hoşuna gider. Kişisel bakımına önem verenlerin kullandığı parfümlerin güzel ve hoş kokmasının yanında aynı zamanda kokusunun uzun süre kalıcı olması da göz ardı edilmeyen dikkate değer bir noktadır.
Erkekler tarafından kullanılan kalıcılığı en yüksek 10 erkek parfümünün hangileri olduğuna gelin biraz daha yakından bakalım.

1- Givenchy Pi EDT

kalıcığılı en yükek 10 erkek parfümü 1

Givenchy Pi EDT içeriğindeki turunçgiller, portakal çiçeği ve vanilya kokusu ile ortaya koyduğu odunsu tarzıyla kalıcılığını uzun süre koruyan erkeklerin vazgeçemediği parfümlerden. İlk piyasaya çıkması uzun zaman önce olsa da bir çok yönüyle ilk tercih edilenler listesinde kendine yer bulmaya devam ediyor ve daha da edecek gibi duruyor.

2-Chanel Bleu De Chanel EDP

Chanel Bleu De Chanel EDP içeriğinde barındırdığı nane, limon, greyfurt ve yasemin kokuları sayesinde birçok erkek tarafından tercih edilmesine olanak sağlasa da kalıcı olması da bir çok kullanıcısı tarafından tercih edilmesine sebep oluyor.

kalıcığılı en yükek 10 erkek parfümü 2

3-Chanel Allure Homme Sport

Chanel Allure Homme Sport parfüm dünyasında adını sık sık duyuran ve erkekler tarafından çok sık tercih edilen bir parfüm. Özellikle içeriğindeki muazzam koku birleşimlerine bir de uzun süre kalıcılığı eklenince neden bu kadar adından söz ettirdiğini anlamak hiç de zor olmasa gerek.

kalıcığılı en yükek 10 erkek parfümü 3

4-Rochas Man EDT

Rochas Man EDT lavanta ve yasemin kokusuna ek olarak bir de turunçgillerin muhteşem esansını bünyesinde barındırarak parfüm dünyasında ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor. En kalıcı 10 erkek parfümü arasında yer almayı hak ediyor.

kalıcığılı en yükek 10 erkek parfümü 4


5-Givenchy Gentlemen Only Absolute EDP

Givenchy Gentlemen Only Absolute EDP odunsu bir tarza sahip erkek parfümlerinden bir tanesi. Tepe noktası bergamottan oluşan parfüm uzun süre kalıcılığıyla da ön plana çıkıyor.

kalıcığılı en yükek 10 erkek parfümü 5

6-Montblanc Legend EDT


Montblanc Legend EDT piyasadaki diğer erkek parfümlerine göre kendine has apayrı bir tarzıyla dikkat çekiyor. Kalıcılığı ve kendine has kokusuyla uzun yıllar tercih edileceğe benziyor.

kalıcığılı en yükek 10 erkek parfümü 6


7- Valentino Uomo

Valentino Uomo uzun bir sosyal etkileşim içerisinde aktif olarak göz önünde bulunan kişilerin kalıcılığı ve içeriğindeki fındık, kavrulmuş kahve ve çikolata kokusu nedeniyle kullandığı parfümlerden.

kalıcığılı en yükek 10 erkek parfümü 7


8- Paco Rabanne – Black XS EDT

Paco Rabanne – Black XS EDT hoş kokusu ve aynı zamanda uzun süre kalıcılı sayesinde erkeklerin gözdesi halinde.

kalıcığılı en yükek 10 erkek parfümü 8

9- Tom Ford Ombre Leather

Tom Ford Ombre Leather adlı parfümün en kalıcı 10 erkek parfümü arasında yer almasının temel nedeni sadece uzun süre kokusunu muhafaza etmesi değil aynı zamanda oryantal türünde çok satması.

kalıcığılı en yükek 10 erkek parfümü 9

10- Montblanc Explorer EDP

Montblanc Explorer EDP tepe noktası İtalyan bergamot yağı içeriğine sahip kalıcılığını uzun süre koruyan erkek parfümlerinden.

kalıcığılı en yükek 10 erkek parfümü 10

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et