Tüm Saç Renkleri

Kalıcılığı En Yüksek 10 Kadın Parfümü

Kadınlar için hayatın her alanında güzel görünmek ve bir o kadar da cazibe sahibi olmak yaşantılarında çok önemli bir yer tutar. Hem kadınsı içgüdüler hem de duygu dünyaları sürekli gözlerin kendisinde olmasını ister. Kadınlar açısından tüm bunları destekleyecek en önemli unsurlardan biri hiç şüphesiz ki kullandıkları parfümlerdir. Kadınlar açısından tercih edilen parfümlerin gerek kokuları gerekse uzun süre kalıcılığı bu noktada önem arz etmektedir. Kadınların kullandıkları parfümler aynı zamanda zarafetlerinin de bir göstergesidir. Kadınların ayırt edici noktalardan birisi de muhakkak ki kokularıdır. Gelin şimdi kadınların çok sık tercih ettiği ve kalıcılığı en yüksek 10 kadın parfümüne bakalım.

Chanel No 5 EDP


Chanel No 5 EDP kadınların vücudunu adeta sarararak her yönden onları etkisi altına almayı başaran bir parfüm. Çok ünlü kişilerin dahi parfüm noktasında ilk tercihleri arasında yer alan Chanel No 5 EDP yasemin, zambak ve gül kokularının ön plana çıktığı ve kalıcılığını da uzun süre muhafaza eden bir kadın parfümü.

kalıcılığı en yüksek 10 kadın parfümü 1

Dior, Hypnotic Poison

Reçine, böğürtlen ve en önemlisi çilek kokusuyla kışkırtıcı bir etkiye sahip olan Dior, Hypnotic Poison kadınlar tarafından özellikle uzun süre kalıcılığı için çok sık tercih edilen parfümlerden biri. Mutlaka kadınsı yönünü tüm çıplaklığıyla ön plana çıkarmak isteyen her kadın bu parfümü kullanmalı.

kalıcılığı en yüksek 10 kadın parfümü 2

Carolina Herrera 212 Vip

Kadınlar tarafından daha çok kış aylarında tercih edilebilen parfümden biri olan Carolina Herrera 212 Vip kalıcılığını da uzun süre koruyan bir etkiye sahip.

kalıcılığı en yüksek 10 kadın parfümü 3

Christian Dior Addict

Christian Dior Addict kadınların asla göz ardı edemeyeceği kadın parfümleri arasında yer almaktadır. İçerdiği harika koku bileşenleri sayesinde uzun yıllar kadınlar tarafından tercih edilen parfüm listelerinin en başında yer alıyor. Bundan sonra da ilk sıralarda kalmaya devam edecek gibi.

kalıcılığı en yüksek 10 kadın parfümü 4

Elie Saab Le Parfum

Elie Saab Le Parfum çiçek kokularının muazzam bir bileşeni. Uzun süre kalıcılığı da onu kadınlar tarafından tercih edilen ilk parfümler arasına sokuyor.

kalıcılığı en yüksek 10 kadın parfümü 5

Gucci- Bloom

Gucci- Bloom eşsiz yasemin kokusu ve içeriğindeki sarmaşık çekirdeği ile kalıcılığını uzun süre koruyarak kadınları etkilemeyi başarıyor gerçekten.

kalıcılığı en yüksek 10 kadın parfümü 6

Sisley Eau de Parfum

Sisley Eau de Parfum diğer kadın parfümlerinden narenciye ve odunsu kokusuyla ayrılıyor. Daha baskın ve otoriter bir yapıya bürünmek isteyen kadınlar uzun süre kalıcılığı ile de bu parfümü tercih ediyor.
Jo Loves
Jo Loves içerdiği taze kesilmiş gül kokusuyla şehvet ve çekiciliği ön plana çıkaran bir kadın parfümü. Uzun süre kalıcılığın da ön planda olduğu Jo Loves kadınların tercihleri arasında.

kalıcılığı en yüksek 10 kadın parfümü 7

Tom Ford Métallique

Tom Ford Métallique kadınlar tarafından uzun süre kalıcılığı yönünden tercih edilen parfümler arasında.

kalıcılığı en yüksek 10 kadın parfümü 8

Dior Diorissimo


Dior Diorissimo içerdiği yasemin kokusuyla kadınlar üzerinde hafif ve narin bir hissiyat bırakıyor. Uzun süre kalıcılığı da kadınların tercih ettiği bir diğer özelliği.

kalıcılığı en yüksek 10 kadın parfümü 9

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] Kalıcılığı En Yüksek 10 Kadın Parfümü […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et