Tüm Saç Renkleri

Erkeklere Göre En Çekici 10 Kadın Parfümü

Sizler için bu yazımızda erkeklerin yorumlarından derlenerek hazırladığımız en çekici 10 kadın parfümünü derledik. Hiç şüphesiz ki kadınlar her zaman bakımlı, çekici, zarif olmayı ve erkekleri etkilemeyi isterler. Bu durum kadınlar için vazgeçilmezi zor olan bir tutkudur. Bu amaca ulaşmak için birçok faktöre ihtiyaç duyarlar. Bunların en başında da çok sık kullanılan ve kadınların olmazsa olmazı kadın parfümleri gelmektedir.

Peki kadınların kullandığı ve çok sayıda çeşidi bulunan hangi parfümler erkekleri daha çok etkilemektedir? Erkeklere göre en çekici 10 kadın parfümünü gelin hep birlikte inceleyelim.

1-Burberry Weekend:


Burberry Weekend adlı parfüm kadınlar tarafından sık tercih edilen ve erkekleri de etkileyen bir parfüm. Çiçeksi bir esans içeriğine sahip olan bu parfüm kadınların cazibesini artırmakla kalmıyor aynı zamanda sosyal hayat içerisinde kendine güveni üst sıralara taşıyor.

en çekici 10 kadın parfümü

2-Gucci by Gucci:


Gucci by Gucci, Chypre Floral koku ailesine mensup ve kadınlar tarafından oldukça tercih edilen bir parfüm. Çiçeksi ve meyvemsi içeriğiyle baş döndüren etkileyici kadın farfümlerinden olan Gucci by Gucci aynı zamanda egzotik bir meyve olan guava içeriğine de sahip. Bu yönüyle uzun yıllar erkekler tarafından da çok çekici bir kadın parfümü olarak yerini koruyacağa benziyor.

erkeklere göre en çekici 10 kadın parfümü 1

3-Dior Hypnotic Poison:


Dior Hypnotic Poison erkekler açısından son derece baş döndürücü bir kadın parfümü özelliğini uzun yıllardı koruyor. İçeriğinde bulunun çelişkili kokuların tüm cesurluğunu tercih eden kadınlara yansıtıyor. Erkekler tarafından da hissedilen etkileyici bir parfüm.

erkeklere göre en çekici 10 kadın parfümü 2

4-Tom Ford Black Orchid:


Tom Ford Black Orchid siyah orkideler ile baharattan oluşan mucizevi bir kadın parfümü. Tüm bunlara çiçek ve meyve kokuları da eklenince kadınların ilk tercihleri arasında yerini alıyor.

erkeklere göre en çekici 10 kadın parfümü 3

5-Miss Dior Cherie:


Miss Dior Cherie portakal ve mandalina meyvelerinin eşsiz kokusuna bir de çiçeklerden yasemin ve gülün eklenmesiyle oluşan harika bir parfüm. Etrafındaki erkekleri etkileyen, aşk arayan bir kadın imajı yaratan Miss Dior Cherie tercih edilenler arasındaki yerini uzun zaman koruyacak gibi.

erkeklere göre en çekici 10 kadın parfümü 4

6-Fan di Fendi:


Fan di Fendi çilekli, meyveli bir kokuya sahip olan aynı zamanda çekiciliği yüksek, gece hayatının vazgeçilmezleri arasında yerini koruyan bir kadın parfümü.

erkeklere göre en çekici 10 kadın parfümü 5

7-Chloe Love Eau Florale:


Chloe Love Eau Florale çilek kokusundan hoşlanan kadınlar için vazgeçilmez ve yeri doldurulmaz bir öneme sahip. Çilek kokusunun çiçek kokusuyla adeta bütünleşmiş hali olan bu parfümü her kadın denemek isteyecektir.

erkeklere göre en çekici 10 kadın parfümü 6


8-Lolita Lempica Feminine:

Lolita Lempica Feminine, Çiçeksi, Ferah, Oryantal kokusuyla baş döndürüyor. Kadınların mutlaka kullandığı ve olumlu sonuçlar aldığı parfümün erkeklerin de dikkatinden kaçmadığı kesin.

9-Chanel Chance:

Chanel Chance, birçok koku içeriğinin bir araya gelmiş olduğu, yumuşak ve narin hissiyatı ile adeta tercih edenlerini sarıyor. Her zaman kadınların etrafındakileri etkilemeyi başardı bir parfüm.

erkeklere göre en çekici 10 kadın parfümü 7

10-Giorgio Armani Code:


Giorgio Armani Code, günlük hayatta kadınlar tarafından zarafetlerinin tamamlayıcı unsuru olarak kullanılan harika koku karışımlarına sahip bir parfüm. Erkekler tarafından en çekici kadın parfümleri arasında yer alması hiç de şaşırtıcı değil.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et