Tüm Saç Renkleri

D&P Parfüm – En Sevilen Parfüm Kodları

D&P Parfüm, orijinal parfüm esansı ile hazırlanmış ve piyasanın en iyi açık parfüm satıcıları arasında yer almaktadır. Gündelik yaşantıda daha uygun fiyata sahip olabileceğiniz orijinal açık parfümleri D&P Parfüm mağazalarında bulabilirsiniz.

D&P Parfüm Hakkında

D&P Parfüm olarak bilinen ve 1999 yılında kurulmuş olan firma 2013 yılına gelindiğinde uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli üretimleri ile dikkat çekmeye başladı. D&P Parfüm Asya, Afrika ve Avrupa kıtalarını da içerisine almakta olan 40’ın üzerinde ülkede Avrupa Birliği direktiflerine uygun olarak üretim yapmaktadır. Bu firma aynı zamanda Some, Black, Point ve Dark Point markaları ile parfüm, deodorant, araç ve ortam kokularının üretimlerini gerçekleştiren %100 Türk sermayesi ile işletilen bir şirkettir.

d&p parfüm

Firma yurt içi yatırımlarının yanı sıra ihracata da ağırlık vermektedir. Üstelik kişisel bakım ürünleri ihracatçıları sıralamasında da en yüksek parfüm ihracatçısını konumunu da korumaktadır.

D&P Parfüm Kullananlar Neden Tercih Ediyor

D&P Parfüm, Türkiye’de kurulmuş ve Dünya üzerinde satışı yapılan en ünlü parfümlerin taklitlerini, ucuz fiyatlar ile üretip satan açık parfümcüler arasında yer almaktadır. Türkiye piyasasında ilk çıkış noktası Ankara piyasasıdır. Şuan ise Türkiye’de pek çok il ve ilçede mağazaları bulunmaktadır. Her daim lüks tüketim ürünleri arasında yer almakta olan hoş kadınsı ve erkeksi kokulara tüketiciler bu sayede daha uygun fiyatlar ile sahip olabiliyor.

Parfüm tüketicileri çok yüksek fiyatlar ile sahip olabilecekleri tescilli parfümlere D&P Parfüm mağazalarında çok cüzi bir fiyat ile sahip olabilmektedir.

2020 Fiyatları

Normal fiyatları milyonları bulan parfümler mağazalarda 18 TL gibi bir fiyat ile satılmaktadır. D&P Parfüm, açık parfüm fiyatlarını şişelerinin mililitresine göre belirlemektedir. Aldığınız açık parfümü farklı mililitrelerde talep edebilir ve daha da uygun fiyatlar ödeyebilirsiniz.

Açık parfümler yasal olarak satılmakta ve ambalajları ve resmi isimleri, orijinal parfümlerden farklı olduğu için açık parfümcüler resmi olmayan bir işlem yapmıyor. Üstelik D&P Parfüm tarafından satışı yapılan açık parfümlerinde Sağlık Bakanlığı onayı da bulunmaktadır.

d&p parfüm – en sevilen parfüm kodları 2

En Sevilen D&P Parfüm Kodları

Bayanlar için üretilen ve en sevilen parfüm kodları arasında;

C17- Cristobal Balenciaga

C23- Chanel Chance

L13- Lacoste Femme Classic

V3- Victoria Secret yer almaktadır.

Erkekler için üretilen ve en sevilen parfüm kodları arasında;

J4- Jill Sunder Sun

I3- Givenchy Insense Ultra Marin

G8- Gucci Guilty

B4- Hugo Boss yer almaktadır.

D&P parfüm en çok satanlar 2020

Kadın – Bayan

1-C23 Chanel Chance
2-C17 Cristobal Balenciaga
3-L13 Lacoste Femme Classic
4-B4 Burberry Classic
5-G14 Gucci Guilty
6-V3 Victoria Secret
7-P12 Pacco Rabanne Olympia
8-N1 Cacharel Noa
9-R10 Ralph Lauren Ralph
10-S8 Shiseido Zen
11-Y4 YSL Black Opium
12-Y3 YSL Manifesto
13-L11 Lolita Lempcika Lift

Erkek

Dp parfüm erkek favori kokularıda şunlar:
1-J4 Jill Sunder Sun
2-I3 Givenchy Insense Ultra Marin
3-G8 Gucci Guilty
4-B4 Hugo Boss
5-A2 Armani Aqua Gio
6-B6 Burberry Classic
7-V2 Versace
8-Y1 YSL Le Homme
9-C7 Paco Rabanne Invictus
10-T5 Tom Ford Black Orchide 
11-R3 Rochas Man
12-H9 Hermes Terre de Hermes
13-D4 Dior Sauvage
14-D1 Diesel Only The Brave

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et