Tüm Saç Renkleri

İksir Parfüm – En Sevilen Parfüm Kodları

İksir Parfüm, koku verici tüm sıvılar, manikür/ pedikür ürünleri, güneş koruyucular, dudak ve göz makyaj ürünleri, kozmetik ve diğer tüm kişisel bakım amaçlı ürünlerin imalatını gerçekleştirmektedir.

İksir Parfüm Hakkında

Firma 2016 yılından itibaren MCC Kozmetik olarak yoluna devam etmektedir. 15 yıldır kozmetik sektöründe faaliyet göstermekte olan firma kurulduğu ilk günden itibaren büyüme ivmesi göstermektedir. Firma parfümeri alanında faaliyet göstermektedir ve 2013 yılından itibaren bakım ürünleri dalında ise 2 yeni projeye imza atmıştır.

Isparta’da gül üreticilerinin bir araya gelerek kurdukları bir firmadır ve firmanın  Fransa, ABD ve İsviçre gibi ülkelere kozmetik ihracatı yapmaktadırlar. Firma ilk olarak 1999 yılında açık parfüm sektöründe perakendeci olarak satış yapmaya başlamıştır.

GMP standartları dahilinde üretim yapmakta olan tıbbi aromatik bitki ve kozmetik fabrikasıdır. Firmada üretimin gerçekleştirilmesi sırasında otomasyon sistemi ile tüm işlemler incelenmektedir. Otomasyon sistemleri sayesinde firmada üretimi yapılmakta olan günlük ürün kapasitesi 32.000 adettir.

i̇ksir parfüm – en sevilen parfüm kodları 1

İksir Parfüm tarafından üretimi gerçekleştirilen ürünler Arge ve kalite kontrol laboratuvarlarından geçirilmektedir. Laboratuvarlarda bulunan yüksek teknoloji ekipmanlar ile yapılan tüm testler sonucunda firmadan çıkan ürünler aynı kalite ve standartta olmaktadır.

Kullanıcılar Neden Tercih Ediyor

Marka açı parfüm alanında Akdeniz Bölgesi’nin en büyük üretim tesisine sahiptir ve kalıcı ve orijinal kokusu ise açık parfüm markaları arasında adını duyurması sağlamıştır. Firmanın , kullanmakta oldukları esanslar ise orijinal kokularını aratmamakta.

i̇ksir parfüm – en sevilen parfüm kodları 2

İksir En Sevilen Parfüm Kodları

İksir Parfüm tarafından üretilmekte olan kadın ve erkek parfümleri arasında herkes tarafından bilinen ve kullanılan kokular da bulunmaktadır.

Kadınlar tarafından en sevilen 10 İksir Parfüm kodu;

301- Cred Aventus

312- Cred Love In White

318- Paca Rabana Olimpia

324- By Klian Love Dont Be Shy

403- Memoo Marfa

431- Tom Ford Tobaco Vanilla

345- Jean Paul Scandal

Erkekler tarafından en sevilen 10 İksir Parfüm kodu;

543- Cred Aventus

557- Chanell Anteus

568- Versace Dyln Blue

590- Invictus

538- Fahrenheit 32

504- Burbery

387- Kurkdıyan Baccanat

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et