Tüm Saç Renkleri

Melis Sezen Saç rengi ve Modelleri

Son derece güzel ve çekici bir güzelliği olan Melis Sezen saç rengi seçimi seçimi konusunda gerçekten çok başarılı. Doğal saç rengi aşağıda görebileceğiniz gibi orta kahverengi renk tonunda olan Melis’in 2019’da çok popüler olan ve çok beğeni alan Küllü bakır saç rengini nasıl elde edebileceğinizi bu konuda bulabilirsiniz.

1993 Doğumlu 26 yaşındaki Melis Sezen Televizyon ekranlarında Şampiyon filmi ve Kardeş Sevgisi dizisi ile tanınmaya başlandı. İlk televizyon yapımı 2016 – Hayat Bazen Tatlıdır’dır. 1.69 boyundaki Melis’in kilosu ise 56

melis sezen saç rengi ve modelleri 1

Aslında klasik Türk Kadını tonlarına uygun olarak Kahverengi gözlere, beyaz bir tene notr bir cilt alt tonuna sahip olan Melis Sezen’in kalın ve çok güzel kaşları olduğunu söyleyebiliriz.

Şimdi gelelim son saç rengini nasıl yapabileceğinize:

Aslında Fındık kabuğu saç rengine çok yakın bir saç rengi olan Melis Sezen’in saç rengi bir kaç saç boyasının karıştırılması ile elde edilmekte.

Öncelikle küllü bir bakır renk tonu istiyorsanız doğal saç rengini koyu kahverengi yada koyu – orta kumral ise aşağıda verdiğim saç boya formulü karışımını uygulayarak elde edebilirsiniz.

 Loreal excellence creme serisi 6.41 saç boyarı ile birlikte + Sıcak Bakır Kahve 6,45 %60 / %40 Saç boyalarını karıştırarak bu rengi elde edebilirsiniz ( Bkz: Fınsık kabuğu saç rengi konumuza )

melis sezen saç rengi ve modelleri 2
melis sezen saç rengi ve modelleri 3
melis sezen saç rengi ve modelleri 4
melis sezen saç rengi ve modelleri 5
melis sezen saç rengi ve modelleri 6

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et