Tüm Saç Renkleri

Karamel Saç Rengi Evde Nasıl Elde Edilir?

Evde Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Karamel saç rengi, en özel saç renklerinden ve kadınların en çok tercih ettiği modası hiç geçmeyen, en popüler saç renklerindendir. Ayrıca karamel saç rengi hem doğal görünmenizi sağlayıp hem de görünümünüze ışıltı ve çekicilik katar.

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 1

Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Ünlüler de dâhil pek çok kadın tarafından en çok tercih edilen saç renklerinden biri olan karamel saç rengi; bakır karamel, bal köpüğü karamel, altın karamel, çikolata karamel gibi bir çok farklı alt tonu olan sıcak, ışıl ışıl ve göz alıcı bir renk olması nedeniyle bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden yalnızca birkaçı. Peki, bu kadar popüler olan karamel saç rengi kimlere yakışır, karamel saç rengine uygun ten renkleri hangileridir işte tüm detaylar..

Saç renginizi değiştirmeyi düşünüyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken ayrıntı ten renginizdir. Modası hiç geçmeyen karamel saç rengi esmerlere yakışan saç renkleri arasında en çok tercih edilen renk grubudur. Buğday tenlilerden beyaz tenlilere kadar her ten rengine yakışan popüler bir saç rengi olan karamel saç renginin siyah ve mavi gözlü bayanlara da çok yakışacağını belirtmek isteriz.

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 2

Karamel Saç Rengi Evde Nasıl Tutturulur?

Saçlarınızı evde karamel rengine boyamak istiyorsanız saç tonunuz açık yani sarı, kumral gibi açık renkler ise alacağınız karamel rengi saç boyasıyla saçlarınızı direkt olarak boyayabilirsiniz. Siyah ya da koyu kahve tonlarında saç renginin önce açılması gerektiği için kuaföre gitmenizi öneririz.

Karamel Saç Rengi Boya Numaraları

-Wella koleston perfect 8/07 karamel saç boyası
-Loreal Paris casting creme 732 karamel saç boyası
-Loreal Excellence saç boyası 6.32 karamel kahve saç boyası
-Koleston natural kit 7/3 karamel kumral saç boyası
-Palette bitkisel içerikli 7-5 açık karamel saç boyası

Karamel Saç Rengi Tonları

Bakır karamel saç rengi: En çok dikkat çeken karamel tonlarından olan Bakır karamel saç rengi esmer tenlilerde harika görünüyor.

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 3

Bal karamel saç rengi: Karamel’in en sıcak tonu olan bal köpüğü karamel ve açık karamel tonları arasında yer alan Bal karamel saç rengi ışıltılı parlaklığı ile dikkat çeken bir karamel tonu.

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 4

Açık karamel saç rengi: En çok tercih edilen karamel tonlarından olan açık karamel özellikle uzun saçlarda muhteşem duruyor.

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 5

Koyu karamel saç rengi: Hiç düşünmeden deneyebileceğiz harika bir karamel tonu olan Koyu karamel saç rengi daha aydınlık ve canlı bir görünüme kavuşmana yardımcı olacaktır.

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 6

Kızıl karamel saç rengi: Kızıl saç renginin en güzel tonu olan Kızıl karamel saç rengi hem kışkırtıcı hem de doğal bir görünüm elde etmek isteyen hanımların bir numaralı tercihi.

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 7

Altın karamel saç rengi: Beyaz tenlilere çok yakışan Altın karamel saç rengi yüzünün daha canlı ve parlak görünmesini isteyen hanımların tercihi.

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 8

Balköpüğü karamel saç rengi: Modası hiç geçmeyen, birçok ünlü yıldızın da en sık tercih ettiği renklerden Balköpüğü karamel saç rengi iyi bir makyajla desteklendiğinde etrafına ışık saçan bir saç rengi.

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 9

Karamel Saç Rengine Yakışan Saç Modelleri
En özel saç renklerinden olan karamel saç renginin her renge uygun saç modelleri vardır. Sende karamel saç rengi tonlarına geçiş yapmayı düşünüyorsan önerilerimizi dikkate alıp, derlediğimiz en uyumlu saç modellerine göz atabilirsin.

İri Dalgalı Uzun Saç Modeli

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 10
Dalgalı Saç Modelleri

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 11
Dalgalı Katlı Kesim Saç Modelleri

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 12


Katlı Kesim Saç Modelleri

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 13
Yandan Ayrılmış Saç Stilleri

karamel saç rengi evde nasıl elde edilir? 14

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] tek bal köpüğü saç rengi ve karamel saç rengi‘nin nasıl elde edildiğine ilgili konularda cevaplar […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et