Tüm Saç Renkleri

Doğa Rutkay Saç Rengi ve Modelleri

Rutkay Aziz’in kızı olarak tanıdığımız sonrasında televizyon ve tiyatrolarda oyunculuk performansı ile izlediğimiz Doğa Rutkay 1978 doğumlu yani 41 yaşında, 48 yaşındaki Eski gazeteci şimdiki yazarlardan Kerimcan Kamal ile evli. Doğa’nın babası ile olan gençlik fotoğraflarına baktığımızda daha zayıf görünen ve kahverengi uzun saçları ile hatırladığımız fotoğraflar var ancak Doğa oldukça uzun yıllardır saçlarını hep aynı renk tonlarına yani sarı ombre şeklinde yaptırmayı tercih ediyor.

Ten rengi açık buğday, cilt alt tonu da soğuk olan Doğa Rutkay’ın obmre şeklinde sürekli aynı sarı saç tonunu ( dore sarı ) tercih etmesi sanıyorum sarın olmayı sevmesinden kaynaklanıyor. Kahverengi gözlü olan doğa’nın uzun bir yüzü var bu nedenle uzun saçlar tercih etmesi oldukça doğal.Ancak kaşları da seyrek ve yüzü de soluk göründüğü için kahverengi doğal saç renginin kendisine çok daha fazla yakışacağı kanısındayım.

doğa rutkay saç rengi ve modelleri 1

Bu saç boyası rengi hemen hemen tüm saç boya markalarında bulunmakta ancak sarı saçlarda ben genellikle Loreal‘i tercih ediyorum.

Bu saç rengini 10 numara açık sarı ile elde edebilirsiniz.

doğa rutkay saç rengi ve modelleri 2
doğa rutkay saç rengi ve modelleri 3
doğa rutkay saç rengi ve modelleri 4
doğa rutkay saç rengi ve modelleri 5
doğa rutkay saç rengi ve modelleri 6
doğa rutkay saç rengi ve modelleri 7
doğa rutkay saç rengi ve modelleri 8
doğa rutkay saç rengi ve modelleri 9

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et