Tüm Saç Renkleri

Gizem Güven Saç Rengi ve Modelleri

1997’de yani 13 yaşında ekranların karşısına geçen ( Sihirli Annem dizisi ile birlikte ) 1993 doğumlu olup şu anda 26 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Endüstri tasarımı Mezunu olan Gizem doğal koyu sarı hatta bal köpüğü saçları Turkuaz mavisi saçları simetrik yüzü ve minyon tipi ile son derece sempatik ve güzel bir oyuncudur. Son zamanlarda Televizyonda dizilerde görünmese’de özellikle instagram’da 500k Takipçisinin olduğunu hatırlatalım. @gizemguven8

gizem güven saç rengi ve modelleri 1

Doğal saç rengi koyu sarı olan Gizem’in küçüklüğünde de saçlarının çok güzel olduğunu hatırlatalım. Büyüyünce de güzelliğinden hiç bir şey kaybetmeyen Gizem’in doğal saç rengine bal köpüğü ışıltılar eklediğini söyleyebiliriz.

gizem güven saç rengi ve modelleri 2

Uzun düz ve bazen doğal dalgalı saç modellerini tercih eden Gizem Güven’nin saç renginin çok güzel olduğunu da belirtmek isterim.

gizem güven saç rengi ve modelleri 3
gizem güven saç rengi ve modelleri 4

Cilt alt tonu soğuk olan Gizem’in ten rengi beyaz bu nedenle sıcak saç renklerinin kendisine çok yakıştığını söyleyebiliriz.

gizem güven saç rengi ve modelleri 5
gizem güven saç rengi ve modelleri 6
gizem güven saç rengi ve modelleri 7
gizem güven saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et