implant
Tüm Saç Renkleri

Selma Ergeç Saç Rengi ve Modelleri

Selma Ergeç gür saçları, doğal saç rengi ve dolgun görünümü ile şampuan reklamlarının yüzü olmaya devam etmekte. 2019’da 41 yaşında olmasına rağmen ( 1978’li ) En fazla 25-30 yaşında gösteren doğal güzelliği ile şaşırtıcı bir kadın.

Doğal saç rengi çikolata kahvesi olan Selma Ergeç saçlarını 7.3 karamel, Bebek sarısı ( platin sarı ) ve çikolata Kahvesi saç rengi ile görmekteyiz.

Neva Color 6.7 Çikolata Kahve ile bu saç rengini elde edebilirsiniz.

Kahverenginin pek çok tonunu barındıran Neva Color Kataloğuna aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ilerleyen yaşına rağmen Platin sarı saç rengi ile ne kadar uyumlu ve güzel göründüğünü görebilirsiniz. 40’lı yaşlarından genellikle kadınları daha genç gösterebilen şaşırtıcı ve iddialı bir saç rengi.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et