Tüm Saç Renkleri

Esmerlere Yakışan Saç Renkleri

Esmer Tene Uygun Saç Renkleri

Bayanların en önem verdiği konulardan birisi de her zaman güzel olmaktır. Her zaman her yerde ön plana çıkıp, her zaman bakımlı olmayı isterler ve makyajdan, kıyafete, saç rengine kadar uyum içinde olmasına dikkat ederler. Her kadın saçları ile ön planda olmak için ten rengine uyacak şekilde saç modeli ve saç rengi yaptırmaktadır. Sizde cilt renginizi dikkate alıp‚ hangi renk tonunun size yakışacağını tespit ederek bir seçimde bulunabilirsiniz. İşte size yardımcı olucak yazımız Esmerlere Yakışan Saç Renkleri

Bronde Saç Rengi

esmerlere yakışan saç renkleri 1
Bronde, blonde ve brunette’nin karışımından doğan bir saç rengi. Tüm bayanların bu bronzu (kahverengi ve sarışın tonların karışımını) sevdiği inkar edilemez bir gerçektir. Aşırı koyu renk saçlarınız varsa, öncelikle bir veya iki ton saç renginizi açtırıp bronde rengini kolayca elde edebilirsiniz.

Kakao Saç Rengi

esmerlere yakışan saç renkleri 2
Kakao Saç Rengi buğday ve esmer tenlilere çok yakışıyor. Kakao saç rengini esmer ciltler ve açık mavi veya yeşil gözler tercih edebilir.

Karamel Saç Rengi

esmerlere yakışan saç renkleri 3
Karamel, yılın en güzel rengi olmaya devam ediyor. Karamel saç rengi saçına parlak ve aydınlık bir görünüm katmak isteyenler için ideal bir renk.

Balköpüğü Saç Rengi

esmerlere yakışan saç renkleri 4


Balköpüğü saç rengi için en söylesek az saçının ışıl ışıl görünmesini isteyenler için ideal bir saç rengi. Buğday tenlilere çok yakışan balköpüğü rengi, birçok ünlünün de sık tercih ettiği saç renklerinden.

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et