Tüm Saç Renkleri

Biricik Suden Saç Rengi ve Modelleri

Sosyetik Güzel olarak bilinen Biricik Suden Yaşadığı aşklar ve evlilikler ile de adından sıklıkla söz ettirmiş aslen moda tasarımı ile ilgilenen ama profesyonel olarak bir çalışması olmayan sosyatik güzellerden.

Gerçek ve Doğal bir sarışın olan Biricik’in saç diplerinden beyazlar ile birlikte koyu sarı saçlarını görebilirsiniz. Yine de son derce güzel saçları bulunan Biricik Suden Altın sarısı saç rengini tercih eden güzellerden.

biricik suden saç rengi ve modelleri 1

Loreal‘in 8.9 saç rengi ile aşağıdaki saç rengini kolaylıkla elde edebilirsiniz oldukça yoğun dore – altın rengi saç rengini tercih eden Biricik’in ten rengi beyaz ve cilt alt tonu’da soğuktur bu nedenle daha çok sıcak tonları kullanmaktadır.

biricik suden saç rengi ve modelleri 2
biricik suden saç rengi ve modelleri 3
biricik suden saç rengi ve modelleri 4

Giyim tarzı ve stili ile de son derece dikkat çeken Biricik Suden’nin tuhaf dergi nisan sayısında verdiği röportajda ‘türkiye’de sokak modası yok’ demiş olmasına da katılmamak elde değildir.

biricik suden saç rengi ve modelleri 5

Sosyetik güzel Biricik Sude adını Hülya Avşar’ın eski kocası olan Biricik Suden İlker inanoglu ilk karısıdır. Mazhar Alanson ile bir aralar aşk yaşayan Biricik Mashar alanson’nun karısı ile boşanması ile birlikte ilişkilerine devam etmiştir. Aynı zamanda Moda tasarımı ile ilgilenen Biricik genellikle sergiler açmaktadır.

biricik suden saç rengi ve modelleri 6
biricik suden saç rengi ve modelleri 7
biricik suden saç rengi ve modelleri 8
biricik suden saç rengi ve modelleri 9

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et