Tüm Saç Renkleri

İrem Sak Saç Rengi ve Modelleri

İrem Sak’ın 2019’daki değişimi bir harika!! Saç renkleri konusunda Türkiye’deki en güzel saç renklerini kullan İrem saç modellerine ilgi duyan kadınlar için kesinlikle takip edilmesi gereken birisi. Aşağıdaki saç rengi koyu kahverengi üzerine karamel balyaj ombredir.

2019 Saç Rengi

i̇rem sak saç rengi ve modelleri 1
i̇rem sak saç rengi ve modelleri 2
i̇rem sak saç rengi ve modelleri 3

Harika ışıltıların parladığı küt kesimi saç modeli son derece başarılı.

i̇rem sak saç rengi ve modelleri 4

Başarılı Dizi ve Tiyatro oyuncusu İrem Sak’ın doğal saç rengi aslında kahverengi ama kendisi özellikle ekranlarda kızıl saç renkleri ile çıkıyor. Boya numarası da Wella Koleston Perfect 8/45 numarası. Beyaz tenli olduğu için bu saç ona yakışıyor ama sarı ışıltılı kahverengi ombre saçlarını çok beğenmediğimi söyleyebilirim.

i̇rem sak saç rengi ve modelleri 5
i̇rem sak saç rengi ve modelleri 6

Saç Modelleri

irem-sak-1
irem-sak-2
irem-sak-3
irem-sak-4
irem-sak-5
irem-sak-6
irem-sak-7
wella-koleston-perfect-845-ir123,

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et