implant
Tüm Saç Renkleri

Aslıhan Gürbüz Saç Rengi ve Modelleri

Saç rengi olarak kendi saç rengi olan koyu kestane ve açık tonlarını sürekli kullanıyor. Göz rengi ela olan Aslıhan ten rengi olarak da açık açık cilt rengi ile birlikte bronz makyaj kullanmaktadır. Aşağıdaki saç rengi koyu saç rengi ile birlikte kızıl saç renkleri de kullanmakta ve saç rengini genellikle değiştirmemiştir.

Saç Modelleri

Yahşi cazibe dizisinden hatırladığımız Aslıhan Gürbüz Zeytin Karası ile karşımıza çıkmıştı ve burada büyük bir imaj değişikliği yapmıştı.

üz hatları ve doğal güzelliği ile son derece zarif ve güzel olan dizi oyuncusunun yeni imajı ile kendisinden daha fazla söz ettireceğini söyleyebiliriz.

implant

Saç kesimi olarak küt ve kısa saç kesimlerini ve genellikle omuza dökülen saç kesim modellerini kullanmaktadır.

aslihan_gurbuzz
aslihan_gurbuz_yahsi_cazibe

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et