Tüm Saç Renkleri

Cansu Demirci Saç Rengi ve Modelleri

Selena dizisi ile hatırladığımız Cansu Demirci 25 Nisan 1992 İstanbul doğumlu 28 yaşında, dizi oyuncusu olarak hafızalarımıza kazınan bir kadın. Cansu Demirci Saç Rengi doğal renklerindeyken koyu küllü sarı olan Cansu’nun şimdilerde diplerinden gelen saç renginin açık kumral olduğunu söyleyebiliriz.

cansu demirci saç rengi
Cansu Demirci Saç Rengi

Selana dizinde koyu sarı saçları olduğunu sanıyorum hepimiz hatılıyoruz. O zamanki yani 2006 yılındaki görüntüsüne baktığımızda saç rengi’nin çilek sarısı adını verdiğimiz çok güzel bakır-sarı tonlarında bir rengi olduğunu görüyoruz.

Saç diplerinden koyu sarı – kumral tonlarında saçlar çıkmasına rağmen Cansu Demirci kendisine hiç yakışmamasına rağmen sarı saçlarını kullanmayı tercih ediyor. Genellikle Loreal’in 10.0 gibi açık sarı saç rengi’ni kullanan Cansu Demirci ‘nin ten rengi açık buğday cilt alt tonu da soğuk. O nedenle Cansuya daha önce kullandığı gibi bakır , karamel gibi saç renkleri daha çok yakışmakta. Sarı saçlar onu daha soluk ve yaşlı gösteriyor.

cansu demirci saç rengi ve modelleri 1
cansu demirci saç rengi ve modelleri 2

Şimdilerde neredeyse hiç televizyon ekranlarında görmediğimiz diğer ünlü kadın dizi oyuncuları ile de kıyasladığımızda çok az takipçisi olduğunu gördüğümüz Cansu’yu instagram hesabından takip edebilirsiniz. @cansuu.demirci

cansu demirci saç rengi ve modelleri 3
cansu demirci saç rengi ve modelleri 4
cansu demirci saç rengi ve modelleri 5
cansu demirci saç rengi ve modelleri 6
cansu demirci saç rengi ve modelleri 7

10 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et