Tüm Saç Renkleri

Gülden Mutlu Saç Rengi ve Modelleri

Gülden Mutlu bana göre Bakır saç rengini en güzel kullanan kadınların başında geliyor. Gülden Mutlu İlk olarak Emre Aydın ile birlikte yaptığı Soğuk odalar adlı şarkı ile tanındı. Sonrasında son derece başarılı albümler ve video klipler yayınladı.

1984 Tekirdağ doğumlu olan Gülden Mutlu 1.72’lik boyu ile uzun sayılabilecek son derece zarif bir fiziğe sahiptir. Ten rengi beyaz ve cilt alt onu soğuk olan Gülden neredeyse her zaman kızıl, bakır saç rengi, soğan kabuğu gibi saç renklerini kullanmayı tercih etmektedir.

Hemen Aşağıda yer alan saç renginin irlanda kızılı ve soğan kabuğu saç renklerine yakın olduğunu söyleyebilirim. İlgili konularda bu saç renklerini nasıl evde boyayabileceğinize bakabilirsiniz.

gülden mutlu saç rengi ve modelleri 1
gülden mutlu saç rengi ve modelleri 2

Dalgalı ve uzun saç modelleri ile son derece güzel bir tarza sahip olan Gülden ten cilt alt tonunun soğuk olması nedeni ile de bakır saç renklerini tercih etmekte.

gülden mutlu saç rengi ve modelleri 3
gülden mutlu saç rengi ve modelleri 4
gülden mutlu saç rengi ve modelleri 5
gülden mutlu saç rengi ve modelleri 6

Aşağıda küllü sayılabilecek kumral tonlarda koyu kahverengi ( neredeyse siyah ) saç rengi ile yine çok güzel göründüğünü söylemeliyim.

gülden mutlu saç rengi ve modelleri 7
gülden mutlu saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et