Tüm Saç Renkleri

Tuba Ünsal Saç Rengi ve Modelleri

Tuba Ünsal saç rengi 20’li yaşlarda altın sarısı saç rengini tercih ederken şu anda farklı saç renklerini daha çok tercih etmeye başladığını söyleyebiliriz. 2019’da daha doğal görünen açık küllü sarı, Kızıl kahve, Küllü ışıltılı sarı gibi saç renklerini tercih etmekte.

2019 Tuba Ünsal

tuba ünsal saç rengi ve modelleri 1

Tuba’nın en çok tercih ettiği saç rengi olan sarı gölgeli saçlar küllü sarı saç renginin üzerine altın sarısı ışıltılar eklenerek yapılabilir. Bunun için gölge fırçası’da kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

tuba ünsal saç rengi ve modelleri 2

Aşağıdaki saç renginde ise kahve köpüğü karamel ve koyu küllü sarı saç renginin ışıltılar eklenerek elde edildiğini görebilirsiniz.

tuba ünsal saç rengi ve modelleri 3
tuba ünsal saç rengi ve modelleri 4
tuba ünsal saç rengi ve modelleri 5
tuba ünsal saç rengi ve modelleri 6

Saç Modelleri

Tuba Ünsal, genelde sarı tonlarında ve röfleli saç renklerini tercih ediyor. Saç modeli olarak ise en çok dalgalı ve maşalı modelleri kullanıyor.

tuba ünsal saç rengi ve modelleri 7

Peruk taktığı oldukça belli olan Kuzguni siyah saç rengi ile yüzüne soluk beyaz tonlarında uyguladığı makyaj ile birlikte pek başarılı bir uygulama olmamış gibi görünüyor.

tuba ünsal saç rengi ve modelleri 8

Yine kahverengi ve doğal saç renklerinin uçlarında altın sarısı balyaj uygulaması ile ombre saç rengi geçişi. Kendisini yaşlı gösterdiğini söyleyebiliriz.

tuba ünsal saç rengi ve modelleri 9
tuba ünsal saç rengi ve modelleri 10
tuba ünsal saç rengi ve modelleri 11
tuba ünsal saç rengi ve modelleri 12
resim011
tuba-nsal-biyografisi
tuba-unsal_189658
tuba_unsal
tuba_unsal_8
tuba ünsal saç rengi ve modelleri 13
resim001

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et