Tüm Saç Renkleri

İlayda Alişan Saç Rengi

İlayda Alişan’ın fotoğraflarda gözlerinin ve kirpiklerinin ne kadar ön plana çıktığını sanıyorum siz de benim gibi farketmişsinizdir aslında doğal fotoğraf çekimlerinde gözlerin bu şekilde görünmesi imkansız. Gözlerin bu kadar dikkat çekmesindeki etken ise tabii ki takma kirpikler ve rimel.  Ancak yine de bu kadar abartının fazla yapay geldiğini de belirtelim. 1996 doğumlu İlayda Çocuk yaşlarda ekranlar karşısına çıkan bir dizi oyuncusu.

2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile oyunculuğa başladı sonraki dizileri

  • Rüya
  • Bana Sevmeyi Anlat
  • Gönül Hırsızı
  • Benim Adım Gültepe
  • Serçe Sarayı
  • Çukur (Bu dizide Aşkın karakterini canlandırmıştır. )

Çukur dizisinin güzel oyuncusu ise aslında minyon bir fiziğe sahiptir. Fiziksel olarak gösterişli gibi görünmese de aslında Türk yapısına göre küçük sevimli, çekici ve son derece güzel bir kadındır. İlayda Alişan’ın boyu 1.58 cm‘dir. Yani günümüzde Türk kadınlarının boy ortalamasından da kısadır. Ama bu onun son derece popüler ve takip edilen bir oyuncu olmasını engellememiştir.

İlayda Alişan’nın saç rengi

Bu güzel oyuncunun küçükken saç rengi koyu sarı idi yani doğal saç rengi koyu sarı iken sonrasında saçları fındık kabuğu saç rengine doğru kaymıştır.

Aslında İlayda daha çok krepe balyaj kullanır ki saçlarının aralarında sarı saç tonlarını görürüz ki bu da onu hem sarışın olarak doğal bir güzel yapar hem de farklı bir görüntüye sahip olmasını sağlar.

İlayda Alişan’a yakışan en güzel saç rengi ise aslında kendi açık kahverengi hatta fınfık kabuğı saç rengi diyebileceğimiz renktir.

 

i̇layda alişan saç rengi 1 i̇layda alişan saç rengi 2 i̇layda alişan saç rengi 3 i̇layda alişan saç rengi 4

i̇layda alişan saç rengi 5 i̇layda alişan saç rengi 6
i̇layda alişan saç rengi 7

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et