Tüm Saç Renkleri

Dilek İmamoğlu’nun Saç Rengi ve Stili

Bırakın Dilek İmamoğlu’nu Ekrem İmamoğlu’nu dahi bundan 5 ay öncesine kadar tanımıyorduk. Ancak bu gün Dilek İmamoğlu Türkiye’nin First Lady’si konumunda. Bu konumuzda Dilek İmamoğlu’nun Saçları saç rengi ve stili hakkında yazacağım. Daha öncesinde 29’ekim Cumhuriyet kutlamalarında giydiği siyah abiye elbisenin’de Türkiye’nin gündemine oturduğu ve maalesef bazı çevreler tarafından eleştirildiğini de hatırlatalım.

Dilek İmamoğlu’nu biz sarışın olarak tanıdık. Masmavi parlak açık gözleri ve yanık buğday teni ile sarışın olmak ona ne kadar yakışıyor tartışılır. Zira aşağıdaki fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi küllü açık sarı saçları ile ( 10.01 – 9.1 ) yüzü son derece soluk çıkıyor. Zaten saçları zayıf ve ince telli yıpranmış saçları oldukça bakımsız.

dilek i̇mamoğlu'nun saç rengi ve stili 1

Ten rengi buğday olan ve cilt alt tonu soğuk olan Dilek hanım nedense kendisine yakıştıramadığım küllü sarı – Açık sarı saç rengi tonlarını kullanmayı seviyor.

Saçları o kadar bakımsız ki hem kendisini yaşlı hem de bakımsız gösterdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

dilek i̇mamoğlu'nun saç rengi ve stili 2
dilek i̇mamoğlu'nun saç rengi ve stili 3

Burada da saçlarının ne kadar bakımsız, zayıf ve yıpranmış olduğunu gösteren bir başka fotoğraf. Umarım önce saç rengini değiştir sonrasında da bakımsız ve aşırı zayıflamış bu saçlarını güçlendirmek için çabalar.

dilek i̇mamoğlu'nun saç rengi ve stili 4
dilek i̇mamoğlu'nun saç rengi ve stili 5
dilek i̇mamoğlu'nun saç rengi ve stili 6

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et