implant
Tüm Saç Renkleri

Tuğba Özay Saç Rengi ve Modelleri

Güzelliği ile olmasa da uzun boyu ve tartışmalara konu olan magazinsel hareketleri ile uzun yıllar Türkiye’de fazlasıyla konuşulan kadınlardan biri haline gelen Tuğba Özay sarı ve karamel saç renklerini en azından ünlü olduğu dönemden bu yana kullanmaya devam etmiştir.

Uzun bir yüzü, yine uzun bir burnu hafif sağa çekik dudakları ve dudaklarının hemen önde belirleyici bir beni bulunan Tuğba Özay’ın açık kahverengi gözleri, kalın ve biçimli kaşları olduğunu söyleyebiliriz. 1978 doğumlu 42 yaşındaki Eski manken, oyuncu ve şarkıcı olan Tuğba 1.82 boyunda oldukça uzun boylu bir kadındır.

Tuğba Özay Saç Rengi

Saç Rengi

İtalyan bir adam ile evlenip ( Ludovic fattizzo ) sonrasında boşanan Tuğba Özay şimdilerde magazinden oldukça uzak duruyor.Doğal saç rengi Koyu kumral olan Tuğba genellikle küllü sarı , ve açık küllü sarı saç renklerini kullanmayı tercih etmiş.

implant

Saç kesimi ve saç modeli olarak oldukça sıradan düz kesimleri tercih eden ve genellikle aynı renk 10.1 Açık küllü sarı ( palette ve Loreal 9 Sarı ) saç renkleri ile elde edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et