implant
Tüm Saç Renkleri

Derya Bedavacı Saç Rengi ve Modelleri

Ses rengi ve söyleyiş tarzıyla son derece başarılı olan Derya Bedavacı’nın ince üst dudağı, sivri çenesi , koyu ve küçük gözleri ile biraz da Nazan Önceli hatırlatan bir havası var sanki.

Doğal saç rengi kahverengi olan Derya Bedavacı, farklı saç rengi ve saç modellerini kullanmayı seviyor. Ombre saç rengi ve yine daha az renk geçişli sombre saç rengi ile birlikte kullanmaktadır. Ten rengi açık buğday ve cilt alt tonu soğuk olan Derya Bedavacı’nın genellikle karamel saç renkleri kullanmayı sevdiğini söyleyebiliriz.

İzmirliler gece hayatının tanınmış solistlerinden Derya Bedavacı’cı oldukça sever. Bir izmirli olarak bir kaç canlı performansına şahit olmuş ve gerçekten çok beğenmiştim performansını.

implant

Evli ve bir kız çocuk annesi olan Derya hanım 35’li yaşlarında olmasına rağmen son derece dinç ve güzel görünüyor. Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuvar mezunu olup, yüksek lisansını da yine bu üniversite’de yapmıştır. Yine kendisi gibi evli olan Murat Bedavacı ile Evlidir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et