Tüm Saç Renkleri

Yasmin Erbil Saç Rengi ve Modelleri

Mehmet Ali Erbil’in ilk eşi olan eski manken, sunucu ve senarits Nergis Kumbasar ile olan evliliğinden olan Yasmin Erbil 1995 İstanbul doğumlu. Babasının’da gücü ile Televizyon kanallarında magazin programı sunuculuğu yapan Yasemin uzun ve fit vücudu, güzel saçları ve giyim stili ile dikkat çekiyor.

Uzun ve sivri bir yüzü olmasına rağmen iri gözleri dolduk dudakları ve bal renginge kahverengi gözleri ile son derece karakteristik bir yüzü olan Yasmin’in doğaş saç renginin koyu sarı olduğunu yani 7.1 tonlarında olduğunu söyleyebiliriz.

yasmin erbil

Ten rengi beyaz cilt alt tonu notr olan Yasmin’e sarışın olmak gerçekten çok yakışıyor. Saç uçlarında açılan altın sarısı saçlar ve dip renginin doğallığı onun gerçek bir sarışın olmasını sağlıyor.

yasmin erbil saç rengi ve modelleri 1
Resmi instagram adresi: @yasminerbil

Saç Modeli ve Stili

Saç kesimi olarak genellikle her genç kızın kullandığı gibi uzun ve düz saç kesimini tercih eden Yasmin Erbil doğal saç rengi ve düz salınık duran saçları ile bile çekici görünüyor.

yasmin erbil saç rengi ve modelleri 2
yasmin erbil saç rengi ve modelleri 3
yasmin erbil saç rengi ve modelleri 4
yasmin erbil saç rengi ve modelleri 5

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et