Tüm Saç Renkleri

Özge Ulusoy Saç Rengi ve Modelleri

Özge Ulusoy saç rengini sürekli değiştirmekte ancak genellikle hep aynı saç rengi tonunu ( Bal köpüğü – Karamel ve dore karamel ) kullanamaktadır. 2019 saç rengine baktığımızda da küllü altın sarısı saç rengini kullandığını görüyoruz. Aşağıda bu saç rengini elde etmek için boya formüllerini bulabilirsiniz.

21.06.2019 Güncelleme: Ekşi sözlükte yer alan habere göre Özge Ulusoy ile Berat Albayrak’ın Binali Yıldırım’ın oğlunun teknesinde  birlikte vakit geçirdiklerine dair fotoğrafların özellikle sosyal medye’da dolandığını ancak mahkeme kararı ile bu iddiaların sonlandırıldığını da belirtelim. Bu iddiaların ne kadar doğru olduğu da şu an için muamma.

özge ulusoy saç rengi ve modelleri 1

Aşağıdaki Saç rengi tam olarak dore karamel saç rengidir. Bu saç rengi ile ilgili daha fazla bilgi saç boyaları ve evde nasıl elde edebileceğinize dair bilgileri aşağıdaki görsele tıklayarak elde edebilirsiniz.

özge ulusoy saç rengi ve modelleri 2
özge ulusoy saç rengi ve modelleri 3

Saç Modelleri

Tam bir akrep kadını olan Özge ulusoy fizik güzelliği çekiciliğini de uzun dolgun ve her zaman ön plana çıkan saç modelleri ile birlikte göstermektedir. Her zaman göğüslerine kadar uzanan uzun düz saç uçlarında hafif doğal dalgaları tercih ettiğini görmekteyiz.

özge ulusoy saç rengi ve modelleri 4
özge ulusoy saç rengi ve modelleri 5

Oldukça parlak ve canlı görünen saçları altın rengine yakın bir renk olduğu için doğal olarak ışıltılı bir görünüme sahip.Bu renk 2012 yılının en popüler renklerinden biriydi.2013 yılında da bu rengin popülerliğini koruması bekleniyor.

adil-isik-2012-ozge-ulusoy

Bugün ne Giysem adlı yarışma programının güzel sunucusu Özge Ulusoy’un saç rengini merak edenler için Bal Köpüğü saç rengini kullandığını söylemek istiyorum.

62964
62963
ozge-ulusoy-66429

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et