Tüm Saç Renkleri

Sevdiklerinizi Muhiku ile Mutlu Edin!

Muhiku, tasarladığı hediye kutuları ile bize sevdiklerimize üzerine düşünülmüş; nitelikli hediyeler sunma fırsatı vermektedir. Mutlu hissettiren hediye kutuları şık olmasının yanında anlamlı ve kullanışlı ürünlerden oluşmaktadır. Kutu içerisinde anlamsız hiçbir ürün bulunmaz ve kişiselleştirilebilir özelliktedir. Kutlama, özür, tebrik gibi birçok durum ve tüm özel günler için mutlu hissettiren hediye kutularını tercih edebilirsiniz.

Muhiku, premium hizmeti ekonomik fiyatlarla sunmaktadır; kusursuz hediyeye uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olan Muhiku, kurulduğu 2018 yılından bu yana 100.000’den fazla kişiyi mutlu etmiştir.

muhiku hediye kutuları
Muhiku Hediye Kutuları

Herkese Uygun Yeni Nesil Hediye Kutuları!

Hediye kutularının birçok artısı vardır. Örneğin birden fazla ürünü şık bir şekilde tek bir hediye kutusu içerisinde sunabilirsiniz. Tek başına hediye olamayacak materyalleri bir araya getirerek güzel bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz. Hediye kutuları birçok ürünü bir araya getirir dedik ama karman çorman bir kutu da olmamalı, seçtiğiniz ürünler birbiri ile uyum içerisinde olmalıdır. Hediye kutusu ürünleri birbirini tamamlayan nitelikte olursa hediyenizin memnun etme derecesi artacaktır hele bir de ürünler arası renk uyumu olursa karşınızdaki kişide olumlu hisler uyandıracağına emin olabilirsiniz.

Muhiku hediye kutusu tasarlarken tüm unsurları göz önünde bulundurarak kullanım ve renk açısından ahenkli kutular tasarlamaktadır. Yenilikçi fikirleri ile Muhiku deneyim ağırlıklı olarak deneyim üzerine hediye kutusu sunmaktadır. Birçok şey unutulsa da güzel anılar ve deneyimler daima hatırlanır. Mutlu hissettiren hediye kutuları size sadece şık bir hediye fırsatı değil unutulmayacak bir hediye fırsatı tanımaktadır. Nitelikli bir hediye kutusu ile sevdiklerinize yeni deneyimler ve kendine ayıracağı vakti hediye edebilirsiniz. Muhiku hediye kutularından bahsetmişken birkaç örnek de vermek isteriz.

Atlas Kutusu

Atlas Kutusu tam manası ile bir deneyim ve hobi kutusudur diyebiliriz. Sevdiklerinize alışılmışın dışında farklı, şık ve anlamlı bir hediye almak isterseniz bu kutu tam sizlik! Hediye kutusu içerisinde dünya kahvelerinden 70 gramlık bir paket, dünya çaylarından 40 gramlık bir paket ve seçtiğiniz bir kitap bulunuyor. Yani hediye aldığınız kişi farklı kültürlerin çay ve kahvesini deneyimlerken seçtiğiniz kitapla bambaşka dünyalara yolculuk edecek.

Atlas Kutusu içerisinde lavantalı sabun, Neutrogena el kremi bulunuyor, el yıkamanın öneminin vurgulandığı bu günlerde sevdiklerinizi mis kokulu lavantalı sabun ile el yıkamaya teşvik ederken ellerinin kurumaması için el kremi ile destekleyebilirsiniz. Son olarak hediye kutusu içerisinde DIY yani kendin yap ürünü olan sabun yapımı deneyimi bulunuyor, sabun bazı ve kalıbı gibi materyaller, deneyimin nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi kartı ile kolay ve hoş vakit geçirilebilecek bir deneyim ürünü.

sevdiklerinizi muhiku ile mutlu edin! 1
Dünya çayları hediye kutusu

Dünya Kahveleri ve Dünya Çayları Kutusu

Farklı deneyimler demişken bu iki kutuyu es geçmek olmazdı. Muhiku hazırladığı Dünya Çayları ve Dünya Kahveleri Kutusu ile farklı ülkelerin lezzetlerini deneyimleme fırsatı sunmaktadır. Dünya Kahveleri Kutusu içerisinde 5 çeşit farklı ülkelere ait filtre kahve bulunmaktadır. Bu kahveler 50 gramlık paketler halinde olup french press ile demlemeye uygundur ve bu hediye kutusu ile 25-30 fincan kahve demleyebilirsiniz. Dünya Çayları Kutusu’nda ise 5 ülkeye ait 6 çeşit çay bulunmaktadır. Çaylar ortalama 30-40 gramlık özel tasarım kutularda olup french press ve kıskaçlı çay süzgeci ile kolayca demlenebilmektedir. Bu hediye kutularını seçtiğiniz ek ürünlerle zengin bir hale getirebilir, istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

En Şık Sevgiliye Hediye Fikirleri Muhiku’da!

Sevgiliye hediye almak biraz zordur çünkü hediyeniz güzel, kullanışlı ve romantik olmalıdır. Sevgiliyken kutlanacak günler fazla olunca da tabii sevgiliye hediye seçmek gittikçe zorlaşıyor. Muhiku, sevgiliye özel hediye kutusu tasarımları ile sizi sıkıntılı ve uzun süren hediye arayışlarından kurtarıyor. Sevgiliye hediye kutularına isterseniz birlikte bakalım.

sevdiklerinizi muhiku ile mutlu edin! 2

Birlikte Güzel Hediye Kutusu

İlişki iki kişiliktir hediyeler neden öyle olmasın? Birlikte Güzel Hediye Kutusu içerisinde Lady Grey çayı, çay süzgeci, Kenya AA ve Colombia kahveleri, kahveleri demleyebilmeniz için french press ve bu dünya lezzetlerini sevgilinizle birlikte çıkarabilmeniz için iki adet seramik kupa bulunuyor. Sevdiğinize sıra dışı bir hediye almak istiyorsanız bu hediye kutusu tam sizlik, çünkü yeni lezzetler deneyimlemek de birlikte daha güzel!

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

Son derece romantik bir sevgiliye hediye kutusu olan Sevgini Paylaş Hediye Kutusu içerisinde Kenya AA ve Colombia kahveleri ve kahve deneyimini sevgilinizle paylaşabilmeniz için iki adet seramik kupa bulunuyor. Kahvenin lezzetine lezzet katacak premium bir Godiva çikolata, kutuya asalet ve romantizm katan gül şeklinde sabunlar bulunuyor. Ellerimizi temiz tutmanın öneminin vurgulandığı günümüzde; yanınızda, evinizde veya iş yerinizde bu sabunları kolayca kullanabilirsiniz. Kırmızı metal kutuda olan gül şeklindeki sabunların bir yaprağını koparıp ellerinizi akan suyun altında köpürtmeniz yeterlidir. Sevgiliye hediye almak Muhiku ile hem kolay hem de eğlenceli!

Muhiku’nun hediye kutuları saymakla bitmez, üstelik artık seçtiğiniz ürünlerle kendi özgün hediye kutunuzu da tasarlayabiliyorsunuz. Şık ve anlamlı bir hediye için Muhiku’yu ziyaret etmeniz yeterli, kolay ve güvenilir alışveriş yalnızca bir tık uzağınızda!

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et