Tüm Saç Renkleri

Birsu Demir Saç Rengi ve Modelleri

Birsu şu sıradalar Televizyonlarda çok sık rastlamasak da başarılı oyunculuğu ile benim her zaman dikkatimi çeken bir kadın olmuştur. 1999 doğumlu yani henüz 20 yaşında olmasına rağmen bundan 10 sene önce yani 10 yaşlarında iken bile televizyonlarda yer alan güzel ve sevimli bir kadındır Birsu.

Doğal orta kahverengi saç rengine sahip olan Birsu kendi doğal saç rengini kullanmayı seviyor. Zaten henüz oldukça genç olduğu için saçlarını boyamasına da en azından şu an için ihtiyacı yok. Genellikle göğüslerine kadar düşen uzunlukta uzun ve dağınık bırakılan bir saç uzunluğunu tercih ettiğini de söyleyebiliriz.

birsu demir saç rengi ve modelleri 1
birsu demir saç rengi ve modelleri 2

Birsu’nun kendine has bir güzelliği olduğunu düşünüyorum ancak dudaklarındaki aşırı şişkinlik, botoks gibi duran bir görüntüsü var ki normal ve doğal durmadığı kesin. Estetikli olduğunu söylemek sanırım yanlış olmayacaktır.

birsu demir saç rengi ve modelleri 3

 “o çocukları” filmindeki “sue ellen” olarak popüler olan ancak daha öncesinde de Bir sinema filmi, bir tiyatro oyunu, iki dizi film, bir tv şovu, bir dublaj çalışması yapmıştır. Bir demet Tiyatro’da Lütfiye’nin kızını canlandırmış çocuk yaşlarda Televizyon ekranlarına aşina olmuş bir kadın Birsu Demir.

birsu demir saç rengi ve modelleri 4
birsu demir saç rengi ve modelleri 5
birsu demir saç rengi ve modelleri 6
birsu demir saç rengi ve modelleri 7
birsu demir saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et