Tüm Saç Renkleri

Feride Hilal Akın Saç Rengi ve Modelleri

İtiraf ediyorum Feride Hilal Akın’ı yeni keşfediyorum. Gerek Tarzı ve özellikle saç rengi ve modelleri gerekse ses rengi ve söyleme tarzı ile bence yeni 10 yılın en başarılı kadın vokali olacak. Zaten şu anda tek single çalışmaları ile bile youtube’de milyonlarca izleme almış müthiş bir çıkış yakalamış kendisi. Televizyon dizileri ile ilgilenmediğim için Feride’nin yeni gelin adlı dizinin de baş rol oyuncusu olduğu yeni öğreniyorum.

Geçmişte de mankenlik yapan Feride gerçekten sesini mükemmel bir şekilde kullanıyor ve çıkardığı şarkılar gerçekten enfes. Ancak bu konuda biz Bakımlı kadın’ın uzmanlığı alanına giren saç rengi ve modellerinden bahsedeceğim. Feride bu konuda da bence Türkiye’nin en iyilerinden.

feride hilal akın saç rengi ve modelleri 1

Bu saç rengini ve yukarıda topladığı topuzları aşağıya sarkıttığı uzun altın sarısı saç rengi benim favorim oldu.

Yukarıdaki saç renginin Boya numaraları ve formulü : % 40 Palette kahve köpüğü 8.65 + %40 Loreal Koyu Sarı 8 + %20 Garnier 8.04 Romantik bakır karışımı ile elde edebilirsiniz. Tabii saçınızın açık tonlarda olduğunu varsayıyorum.

feride hilal akın saç rengi ve modelleri 2

+

feride hilal akın saç rengi ve modelleri 3
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 4

Bakır saç rengini de sıklıkla kullanan gerçekten tarzı ile ve güzelliği ile çok farklı bir kız bence doğuştan büyük bir star. Aşağıdaki saç rengi en iyi igora Royal saç boyası ile elde edebilirsiniz. Bakır saç renklerinde en iyi boya igoradır. Gerçekten farklı çok güzel bakır saç renkleri elde edebilirsiniz. Aşağıdaki saç rengi yine saç boyalarının karışımı ile elde edilmiştir. Saç boyalarını karıştırmak ile ilgili konumuzu okursanız bu tarz enfes saç renklerini elde etmek için saç boyalarını nasıl karıştırmanız gerektiğini de öğrenebilirsiniz.

feride hilal akın saç rengi ve modelleri 5

Aşağıdaki saç rengini İgora Royal 7.4 ile 8.4 rengini karıştırarak elde edebilirsiniz.

feride hilal akın saç rengi ve modelleri 6
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 7
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 8

Tıpkı zenciler gibi sık bukleli kıvırcık ve karamel saç rengi ile çok güzel bir tarz.

feride hilal akın saç rengi ve modelleri 9

Aşağıdaki saç rengi çilek sarısı saç rengidir. Ben bu rengi gerçekten çok seviyorum 2019’un en trend saç rengi bence bu. Bazı kuaförlerde çok güzel bir şekilde bu saç rengini uyguluyor. Feride Hilal’in Kuaförünü ise ayrı tebrik etmek gerekiyor. Gerçekten uyguladığı tüm saç renkleri mükemmel.

Çilek sarısı saç rengini evde nasıl elde edebileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki görsele tıkayabilirsiniz.

feride hilal akın saç rengi ve modelleri 10
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 11

Saç Kesimleri ve Saç Modelleri

İddia ediyorum Feride Hilal Akın kadar güzel saç renkleri ve farklı saç modelelri uygulayan Türkiye’de başka ünlü kadın yok. Kendisi güzeldi ama her sen çok ama çok daha güzel ve tarz oluyor. Makyajını ve özellikle saçlarını yapan kuaföre şapka çıkarıyorum. Muhteşem işler başarıyor.

feride hilal akın saç rengi ve modelleri 12

Doğal ve salınık açık kahve ve koyu sarı saç rengi ile çok güzel görünüyor.

feride hilal akın saç rengi ve modelleri 13

Artık klasik görünen bir ombre saç diplerinde doğal açık çikolata kahverengi ve saç saç uçlarında altın sarısı saç rengi yine doğal ve uzu kesim saç modelleri ile.

feride hilal akın saç rengi ve modelleri 14
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 15
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 16
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 17
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 18
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 19
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 20
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 21
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 22
feride hilal akın saç rengi ve modelleri 23

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et