Tüm Saç Renkleri

Tuğba Ekinci’nin Bikinili ve Kaslı Vücudu

Vücut Geliştirme sporu ile ilgilendiğini instagram paylaşımından öğrendiğimiz Tuğba Ekinci yağ oranı %15 civarlarında. Neredeyse zayıf gibi ancak yine de paylaştığı fotoğrafı ile güzel bir vücuda sahip olduğu söylenebilir. Bu arada bu kadar zayıf olmanın kendisine yakışmadığını da belirtelim.

Çekici ve seksi tavırları ile da tanınan Tuğba 1977 Kars doğumludur yani şu anda 43 yaşındır. Uzun sivri bir yüzü olan Tuğba açık kahverengi bal rengi gözleri kalın kaşları, dolgun dudakları ile güzel bir kadın.

tuğba ekinci

O şimdi asker şarkısı ile kariyerinin zirvesini yaşayan Tuğba Ekinci sonrasında fazla hatırlanmasa da özellikle o şarkının çıkış dönemlerinde büyük yankı uyandırmıştır. 2019 yılında instagram paylaştığı ve vücut geliştirme çalıştığı belli olan

tuğba ekinci'nin bikinili ve kaslı vücudu 2

Kendi doğal saç rengi kahverengi olan ve daha çok karamel tonlarda saç kullanmayı seven Tuğba uzun ve düz saç kesim modellerini tercih ediyor.

tuğba ekinci'nin bikinili ve kaslı vücudu 3
tuğba ekinci'nin bikinili ve kaslı vücudu 4
tuğba ekinci'nin bikinili ve kaslı vücudu 5
tuğba ekinci'nin bikinili ve kaslı vücudu 6
tuğba ekinci'nin bikinili ve kaslı vücudu 7

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et