Tüm Saç Renkleri

Derya Uluğ Saç Rengi ve Modelleri

Derya Uluğ kesinlikle son derece başarılı bir şarkıcı buna hiç bir lafım yok. Ki bu devirde youtube’de izlenen bir şarkıcı olmak için gerçekten iyi bir şeyler yapmak ( En azından belirli bir kesim için ) gerekmekte. Derya ‘da bunu başaranlar arasında bir kadın. Bu arada yine şarkıcı olan Asil Gök ile son derece güzel bir çift olduklarını söyleyebilirim. Asil Gök’ün sesinin de özellikle de tizlerde çıktığı performansı mükemmel olduğunu söylemek gerekir.

Derya’nın Danla Bilic ile olan youtube’deki makyaj videosunu izledim. Kendisini orada fazla donuk, yapay ve sıkıcı bulduğumu da belirtmeden edemeyeceğim.

derya uluğ saç rengi ve modelleri 1

Esmer tenli olan Berya Uluğ’un silt alt tonunun da sıcak olduğunu ve fazlaca sıcak tonlarda olduğunu söylemek gerekir. Oldukça fazla yoğun makyaj yapan Derya Uluğ’un cilt problemleri yaşadığını düşünüyorum.

Doğal saç rengi kahverengi olan Derya yine bu tonlarda kumral ve kahverengi saç renkleri kullanmayı tercih etmekte.

derya uluğ saç rengi ve modelleri 2
derya uluğ saç rengi ve modelleri 3
derya uluğ saç rengi ve modelleri 4
derya uluğ saç rengi ve modelleri 5
derya uluğ saç rengi ve modelleri 6
derya uluğ saç rengi ve modelleri 7
derya uluğ saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et