Tüm Saç Renkleri

Zara Saç Rengi ve Modelleri

Zara’nın Son Saç rengi (3.Resim) (2015 yılı Tarzı) Gerçekten çok hoş Zara Saç modeli olarak bazen saçları toplasa da genellikle topuz yapmayı ve iki kahkül bırakmayı seviyor. Bunun yanında siyah saçları, kahverengi gözleri ile çikolata kahverengi özellikle saçlarına ve göz rengine çok yakışıyor. Son dönemdeki saç rengi de bu ve sadece uçları biraz açılmış ve çok da güzel olmuş.zara-saclar-2 zara-saclari-1 zara-sac-rengi-1 zara-sac-renk-3

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et