implant
Tüm Saç Renkleri

Gözde Kaya Saç Rengi ve Modelleri

Boncuk mavisi gözleri ile dikkat çeken Gözde Kaya 1988 Antalya Doğumludur. Şu anda 30 yaşında Olan Gözde 2011 yılından beri farklı televizyon dizi projelerinde oynamakta. 1.65 boyunda ve 54 kilo olan Gözde’nin minyon bir güzelliği olduğu söylenebilir. Kaşlar ince olmasına rağmen doğal bu nedenle son derece güzel görünüyor.

Cilt alt tonu notr olan ve beyaz ten rengine sahip olan Gözde Kaya’nın doğal saç rengi ise orta kahverengidir. Çoğu zaman Çikolata kahve , sütlü kahve gibi saç renkleri kullanan gözde’ye bu saç renginin çok yakıştığını da söyleyebilirim.

Örneğin aşağıdaki saç rengi: Loreal 6.03 ile 6.13 saç boyasının karışımı ile elde edilebilir.

implant

Gözde Kaya’nın burun estetiği dışında bir estetiği olduğunu düşünmüyorum ancak fazla kalkık burnu dışında çok güzel bir kız olduğunu söyleyebilir. Hatta burnu o kadar kalkıktır ki burnu ve dudakları arasındaki kanal fazla yapay durmaktadır.

Kumral tonları da kendisine yakışmakta ama çikolata kahverengi gibi canlı durmadığı kesin.

Bebek sarısı yada sarı tonları ise kendisine kesinlikle yakışmıyor. Saç uzunluğu olarak genellikle uzun saç kesimleri kullanan Gözde saç modelleri olarak topuz ve at kuyruğu yapmayı tercih ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et