Tüm Saç Renkleri

Ceylan Koynat Saç Rengi ve Modelleri

Bitlis doğumlu olan 1989 doğumlu Ceylan Koynat, O ses Türkiye yarışmasına katılan ama aslen daha öncesinde de alaylı olarak şarkıcı olarak çalışan ve bir albümü de bulunan Ceyan Konat yarışmadan sonra da Müzik çalışmalarına devam etmekte.

Ceylan Koynat genellikle karamel ve sarı saç renklerini tercih etmekte. Ten rengi açık buğday olsa da cilt alt tonu soğuktur. Makyaj olarak da ağır tonlarda makyaj yaptığından mıdır bilinmez açıkçası televizyon ekranlarından çok daha yaşlı ve ağır göründüğünü düşünüyorum. Oysaki fotoğraflarda daha güzel ve genç göründüğünü söyleyebiliriz.

ceylan koynat saç rengi ve modelleri 1

Ceylan Konat genellikle dipleri koyu ve doğal saç renginde kullandığı saç uçlarında ise karamel ya da sarı tonlarında saç renkleri kullanmakta. Dore karamel saç renklerini bu konudan inceleyebilirsiniz.

ceylan koynat saç rengi ve modelleri 2
ceylan koynat saç rengi ve modelleri 3
ceylan koynat saç rengi ve modelleri 4

Aşağıdaki saç renginde ise karamel üzerine yapılmış Çok Açık Sarı Dore No. 02 Loreal saç boyası kullanılmakta.

ceylan koynat saç rengi ve modelleri 5
ceylan koynat saç rengi ve modelleri 6
ceylan koynat saç rengi ve modelleri 7
ceylan koynat saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et