Tüm Saç Renkleri

Yonca Evcimik Saç Rengi ve Modelleri

90’lı yıllara damgasını vuran özellikle 2 şarkısı ( Aboneyim ve Bandıra bandıra ) küçük yaştaki çocuklar tarafından hayranlıkla takip edilen Yonca Evcimik kendine özgü tarzı ile müzik ve dansı bir arada barındıran farklı akımın temsilcisiydi. Her zaman sarı saçları, kısa boyu, ilerleyen yaşına rağmen küçüklere ve ergenlere hitap eden tarzı ile genç – dinamik bir tarzın da öncülüğünü üstlenmiştir. 35 yaşındaki hali ile liseli bir genç kızı canlandırdığı Çılgın Bediş dizisi de gerçekten ilginçtir.

1963 İstanbul Doğumlu olan yani şu anda 57 yaşında olan Yonca Evcimik en popüler olduğu zamanlarda bile saç rengini sarı tonlarında boyamayı tercih ediyordu. Doğal saç rengi kahverengi olan 1.56 boyundaki Yonca 90’lı yıllarda daha çiğ duran küllü açık sarı saç rengini kullanırken günümüzde kendisine daha çok yakışan Dore – Karamel saç rengini kullanmaktadır. Krepe balyaj ile bebek ışıltısı aşağıdaki gördüşünüz saç renklerinden bazı buklelerin daha açık sarı tonlarında olduğunu görebilirsiniz.

yonca evcimik saç rengi ve modelleri 1

Ten rengi koyu buğday olan ( Güneşte bronzlaşmaktan ) Ve cilt alt tonu notr olan Yonca Evcimi sıcak saç renklerini tercih etmekte.

yonca evcimik saç rengi ve modelleri 2
yonca evcimik saç rengi ve modelleri 3

Saç Kesmi ve Modelleri

Uzun saç kesimlerini tercih eden Yonca ekranlarda göründüğü son 30 yıldır saç kesimini ve stilini hemen hemen hiç değiştirmemiştir. Uzun göğüslerine kadar dökülen nispeten canlı saçları olduğunu söyleyebiliriz.

yonca evcimik saç rengi ve modelleri 4
yonca evcimik saç rengi ve modelleri 5
yonca evcimik saç rengi ve modelleri 6

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et