Tüm Saç Renkleri

Duygu Özaslan Saç Rengi ve Modelleri

Duygu Özarslan Tam bir internet Fenomeni. Youtube makyaj videoları ile ünlenen Duygu’nun bu konuda kesinlikle başarılı olduğunu düşünüyorum. Çirkin, soluk tenli vs gibi eleştiriler alsa’da ben kesinlikle aura’sının yani çekim enerjisinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Unutmayalım her hangi bir dizi oyunculuğu olmadan 1.2 milyon gibi bir takipçi sayısına ulaşşam instagramda kolay bir iş değil. Aynı şekilde Youtube kanalında ise 1.3 milyon takipçisi var. Bu bence kesinlikle başarılı olduğunu gösterir.

Duygu kendi tarzını yaratmak konusunda kesinlikle başarılı bir kadın. Evet çok mükemmel bir güzelliği yok. Ten rengi beyaz ve cilt alt tonu soğuk. Bu nedenle soluk benizli görünüyor. Ve bu nedenle de genellikle karamel tonlarda ama en çok da kahve köpüğü saç rengini kullanıyor. Kullandığı saç rengi hakkında ayrıntılı bilgiye ilgili linkte ulaşabilirsiniz.

duygu özaslan saç rengi ve modelleri 1

Duygu özaslan’ın özellikle Ekşi sözlükte çok tartışılan After Shower ( duş sonrası pozu ) Seksi mi bence evet, yeteri kadar, bir çıplaklık yok, çekici mi kesinlikle, güzel mi kesinlikler.

duygu özaslan saç rengi ve modelleri 2
duygu özaslan saç rengi ve modelleri 3

Kendi doğal saç renginin de koyu sarı tonlarında olduğunu söyleyelim. Zaten kaş renginin bu kadar açık olmasının nedeni de doğal bir sarışın olmasından kaynaklanıyor.

duygu özaslan saç rengi ve modelleri 4
duygu özaslan saç rengi ve modelleri 5
duygu özaslan saç rengi ve modelleri 6
duygu özaslan saç rengi ve modelleri 7
duygu özaslan saç rengi ve modelleri 8
duygu özaslan saç rengi ve modelleri 9

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et