Tüm Saç Renkleri

Seçil Buket Akıncı Saç Rengi ve Modelleri

Bebek yüzlük güzellerden Seçil Buket Akıncı irili ufaklı pek çok dizide genellikle yan rollerde oynayan, doğal güzelliği ile beğeni kazanan bir kadın. 1988 istanbul doğumlu aslan burcu olan Seçil v- Üçgen yüz hatlarına sahip estetik açıdan uyumlu bir güzelliğe sahip.

Beyaz tenli olan ve soğuk cilt alt tonuna sahip Seçil genellikle kendi doğal saç rengi olan açık çikolata kahve saç rengini kullanmayı tercih ediyor.

seçil buket akıncı
seçil buket akıncı saç rengi ve modelleri 2

Genellikle her genç kadın gibi kendisi de uzun, dağınık ve doğal kesim saç modellerini tercih etmekte ve saçlarına çok fafif ışıltılar ile renk katmayı tercih ettiğini görmekteyiz.

Sizin de saç renginiz açık kahverengi tonlarında ise yarım ton yada bir ton açık saç rengine boyayarak bu ışıltıları elde edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki konumuza da bakabilirsiniz.

seçil buket akıncı saç rengi ve modelleri 3
Kaynak: @secilbuketakinci
seçil buket akıncı saç rengi ve modelleri 4
seçil buket akıncı saç rengi ve modelleri 5
seçil buket akıncı saç rengi ve modelleri 6

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et