Tüm Saç Renkleri

Zuhal Olcay Saç Rengi ve Modelleri

Zuhal Olcay benim için çok ayrı bir öneme sahip bir kadın sanatçı. Gençlik zamanlarındaki güzelliği ve asilliği ve ayrıca tarcın bakırı o özel ve güzel saç rengi ile beni her zaman büyülemiş bir kadındır. Açıkça itiraf etmek gerekirse hayattaki idollerimden birisidir aynı zamanda Zuhal Olcay. Sahnedeki duruşu, Tiyatro oyunlarındaki performanısı, Hayata bakışılı, cesur ve dik duruşu onun tabiri ile onurlu olmanın erdemliği beni her zaman çok etkilemiştir.

1957 doğumlu olan ve şu anda 62 yaşında olan Zuhal Olcay’ın son zamanlarda tiyatro ve filmlerde sahne aldığı hali ile inanılmaz güzel, çekici ve genç göründüğünü söyleyebilriz.

Doğal saç rengi küllü açık kahverengi olan Zuhal Olcay’ın saç boyası olarak genellikle Loreal 7.43 Tarçın bakırı saç boyasını tercih ettiğini görüyoruz. Daha önce konusunda saç boyasını ve saç renklerini nasıl elde edebileceğinizi yazdığımız Zencefil Saç Rengini sıklıkla kullandığını söyleyebiliriz.

zuhal olcay saç rengi ve modelleri 1

Ten rengi beyaz olan ve cilt alt tonu da soğuk olan Zuhal hanıma sıcak tonlar dolayısı ile bakır- bakır kahve – tarçın bakırı gibi saç renkleri çok yakışmakta.

zuhal olcay saç rengi ve modelleri 2

Gençliğinde de kumral ama tarçın bakırı yansımaların da görüldüğü ve daha ileri yaşlarda da sıkça kullandığı bakır tonları tercih ediyormuş.

Saç Modelleri ve Kesimi

Saç kesimi olarak gençlik yıllarında daha çok uzun ve hafif dalgalı saçları tercih etse de özellikle ünlü olduğu yıllardan itibaren omuzlarına kadar dökülen orta ve kısa saç kesimlerini daha sıklıkla kullandığını görüyoruz.

zuhal olcay saç rengi ve modelleri 3
Zuhal Olcay Gençliği
zuhal olcay saç rengi ve modelleri 4

Zuhal Olcay’ın 35-40 yaşlarındaki hali ( Soldaki ) Sağda ise Kızı Ceren Olcay ve kendisi bu fotoğrafında 58 yaşında.

zuhal olcay saç rengi ve modelleri 5
zuhal olcay saç rengi ve modelleri 6
zuhal olcay saç rengi ve modelleri 7
zuhal olcay saç rengi ve modelleri 8

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et