Tüm Saç Renkleri

Berna Laçin Saç Rengi ve Modelleri

Berna Laçin Örnek bir İzmirli kızı olduğunu düşünüyorum ve kendisini duruşu, tarzı ve hanım efendiliği ile çok taktir ediyorum. 49 yaşında olmasına rağmen cildinin hala kusursuz, canlı çok güzel olmasını da şaşkınlıkla karşılıyorum. Bir gram kırışıklık yok..

Berna Laçin gerçek bir sarışın diyebiliriz. Saç Diplerinden koyu sarı saçları çıkmasına rağmen düzenli olarak dip boyası yapan Berna’nın beyaz tenli ve sıcak cilt alt tonuna sahip olduğunu söyleyebiliriz.

berna laçin saç rengi ve modelleri 1

Eğer saçlarınız sizin de sarı ise bu sa rengini Loreal’in 10.0 saç boyası ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

berna laçin saç rengi ve modelleri 2

1978 İzmir Karşıyaka Doğumlu olan Berna Laçin 49 yaşında olmasına rağmen kesinlikle yaşını gösterdiğini söyleyemeyiz. 1996’da Mutlu Bir evlilik yapıp Tolga Eşiz ile evlenen Berna Laçin’in Adı adında son derece sevimli bir kızı da var.

berna laçin saç rengi ve modelleri 3

Bundan 10 sene önce Tv ekranlarında sıklıkla karşılaştığımız, tarzını, hanım efendiliğini, duruşunu ve zarifliğini son derece beğendiğim bir kadın Berna Laçin. Bakımlı Kadın sitesi Ünlülerin Stillerini, giyim tarzlarını ve özellikle Saç rengi ve Modellerini tanıtsa da bezen beğendiğim Ünlü kadınların hayatlarından da anekdotlar vermeyi seviyorum.

berna laçin saç rengi ve modelleri 4
berna laçin saç rengi ve modelleri 5
berna laçin saç rengi ve modelleri 6
berna laçin saç rengi ve modelleri 7
berna laçin saç rengi ve modelleri 8
berna laçin saç rengi ve modelleri 9

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et