Tüm Saç Renkleri

Azra Akın Saç Rengi ve Modelleri

Azea Akın 2019’da onu tanıdığımız uzun siyah kendi saç rengi yerine bal – karamel saç renkleri ile karşımıza çıkıyor. Saç modellerinde de doğal olarak kıvırcık ve gür olan saçlarını ise düz ve saç uçlarında dalgalı şekilde kullanmaktadır.

azra akın saç rengi ve modelleri 1
azra akın saç rengi ve modelleri 2

Karamel kahve saç rengini sizde evde kendiniz deneyebilirsiniz. Ayrıntılı olarak saç boyaları da aşağıdaki görsele tıklarsanız anlatılmaktadır.

azra akın saç rengi ve modelleri 3

Aşağıda ise kendisini düz saç kesimi ile birlikte çikolata kahverengi saçlar ile görmekteyiz. Kendi doğal saç renginin çok daha koyu olduğunu hatırlatalım.

azra akın saç rengi ve modelleri 4

Kızıl ve kestane saç rengi kıvırcık uzun saç rengi ile. Bu fotoğrafta Azra Akının ne kadar kilo aldığını da görüyoruz.

azra akın saç rengi ve modelleri 5
azra akın saç rengi ve modelleri 6

Kestane ve uzun düz saçlarını kullandığı bu saç modelinde bu kızıllığın makyaj tonu ile çok ta uyumlu olmadığını söyleyebilirim.

azra akın saç rengi ve modelleri 7

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et