Tüm Saç Renkleri

Bige Önal Saç Rengi ve Modelleri

1990 doğumlu Bige Önal deniz mavisi büyük gözleri ile dikkat çeken beyaz tenli ve cilt tonu soğuk olan son derece güzel bir oyuncudur. Bige kahverengiden karamel saç rengine , sarıdan küllü kumrala kadar farklı saç renklerini uygulamayı seven bir kadın. Aşağıdaki konuda sırasıyla saç renklerini aktaracağım.

Diplerinde açık kahverengi saç rengi çıkan Bige aşağıdaki saç uygulamasında küllü kahverengi ve loreal 10.0 ile kolaylıkla balyaj uygulayarak elde edebilirsiniz.

bige önal saç rengi

Loreal 10 açık sarı saç rengi ile genellikle sarı tonlarında karıştırarak da kullanabileceğin en kalıcı ve kutudaki en güzel saç rengini veren saç boyalarındandır.

bige önal saç rengi ve modelleri 1

Saç diplerinde çikolata kahverengi ve saç uçlarında ombre açık karamel saç boyası ile bence aşağıdaki saç rengi geçişi en güzel saç uygulaması olduğunu düşünüyorum. Soğuk cilt tonuna en yakışan saç rengi budur.

bige önal saç rengi ve modelleri 2

Saç Kesimleri ve Modelleri

Bige hem farklı saç renklerini ve hem de farklı saç kesim, uzunluklarını kullanmayı tercih ediyor. Ancak aşağıdaki çikolata açık kahverengi saç renginin de kendisini daha yaşlı ve kötü gösterdiğini söyleyebiliriz.

bige önal saç rengi ve modelleri 3
bige önal saç rengi ve modelleri 4

Bu saç rengi yüzünü daha ışıltılı gösterdiği gibi ten rengine de en uygun sa rengi. Ombre olarak kullanması da daha doğal olmasını sağlıyor.

bige önal saç rengi ve modelleri 5

Kahküllü saç kesimlerini de çok güzel kullanan Bige’nin arkadan bağladığı orta uzunluktaki saç kesimi de bence çok hoş duruyor.

bige önal saç rengi ve modelleri 6
bige önal saç rengi ve modelleri 7

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et