Tüm Saç Renkleri

Şebnem Schaefer Saç Rengi ve Giyim Stili

Bundan beş – on yıl önce oldukça popüler olan şimdilerde ise sadece instagram paylaşımları ile kendisinden haberdar olduğumuz Şebnem Schaefer’in son hali beni aslında oldukça şaşırttı diyebilirim. Zira yüzünü daha oturmuş bulduğu Şebnem saç stilleri ve daha doğru saç rengi tonları ile hem çekici hem de daha güzel görünüyor.

1.81 boyu ile Türkiye ortalamasında uzun boylu sayılabilecek Şebnem1984 doğumlu. 36 yaşındaki Güzel oyuncu şimdilerde daha sakin ve magazin gündeminden uzak bir hayat yaşıyor.

şebnem schaefer saç rengi ve giyim stili 2

Açık buğday bir ten rengi olan Şebnem’in cilt alt tonu ise notr. Üçgen V şeklindeki yüz hatları ve ince fit yapısı ile hem genç hem de fiziksel açıdan son derece güzel görünen Şebnem her zaman sarı saç tonları kullanmayı tercih edenlerden.

Doğal saç rengi koyu sarı olan ve genellikle 10.01 küllü açık sarı saç rengini kullanan Şebnem sarının her tonunu kullanmayı seviyor.

şebnem schaefer saç rengi ve giyim stili 3
şebnem schaefer saç rengi ve giyim stili 4
Kayak: @sebnemschaefer
şebnem schaefer saç rengi ve giyim stili 5
şebnem schaefer saç rengi ve giyim stili 6
şebnem schaefer saç rengi ve giyim stili 7

10 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et