Tüm Saç Renkleri

Itır Esen Boyu ve Saç Rengi

Itır Esen gerçekten güzelliği ile övgüyü hak eden bir kadın. 2017 Miss Turkey Türkiye güzeli olduktan sonra attığı tweet ile güzellik taci elinden geri alındı. Sonrasında özellikle Acun Ilıcalı ile çalışmaya başladıktan sonra popülerliği artmaya başladı. Itır Esen aynı isme sahip olan Ünlü Türk sinema sanatçısı’nın yeğeni aynı zamanda.

itır esen boyu ve saç rengi 1

Itır Esen Yaşı: Şu an 20 yaşında 1999 doğumçlu

Doğal Saç Rengi: Koyu Sarı Saç boyası ile 6.0 – 7.0

Eğitimi : İstanbul Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği okuyor.

Boyu: 1.78 Kilosu : 54 kg

Mesleği: 5 senedir Modellik yapmakta. Ayrıca şu anda Acun Medya’da
survivor turkey-greece” youtube kanalının sunuculuğunu yapmakta.

Göz Rengi : Ela- yeşil

Itır Eser gerçekten çok güzel bir genç kız. Kaşları kalın ve çok biçimli, yüz simetrisi çok düzgün. Uzun boylu ve fiziği de çok yerinde. Burnu doğal ve çok estetik duruyor. Dudakları dolgun. Yüz hatları altın orana sahip. Bana göre gerçekten Türkiye’nin en güzel kadını.

itır esen boyu ve saç rengi 2

Saç Rengi Ve Kullandığı Saç Boyaları

Itır Esen’in doğal saç rengi koyu sarı. Kaş rengine baktığımızda küçükken doğal bir sarışın kız olduğunu fark ediliyor. Doğal Saç renginin boya numarası en çok kullanılan saç boyalarından olan 7.0

Itır Esen saç rengi en güzel kullanan kadınlardan bir tanesi. Çoğu zaman saçlarını açık sarı rengine boyuyor ve açık sarı renk ona çok doğal ve çok güzel bir şekilde uyuyor.

Kullandığı sa boyaları : 10.01 Extra doğal küllü platin , 9.3 Altın Sarısı

Genellikle doğal s,koyu saç rengi ile birlikte Altın sarısı saç rengini ( dore sarı ) kullanmayı tercih ediyor.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et