Tüm Saç Renkleri

Ezgi Şenler Saç Rengi ve Modelleri

Ezgi Şenler doğal güzelliği ve yine doğal saç rengi olan koyu kahve kıvırcık, dalgalı saç modeli ile ekranlarda çok sevildi. 28 Ocak 1993  Ankara doğumlu olan Ezgi, Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümünde tamamış. Küçük yaşlardan başlayarak dans ve bale eğitimi alan Ezgi’nin zarif ve estetik vücudunun çocukluk yaşta kazandığı dans disiplininden aldığını düşünüyorum. 1.68 boyunda ve

Beyaz tenli ve sıcak cilt alt tonlu olan Ezgi Şenler’in doğal saç renginin koyu kahverengi olduğunu söylemiştik. Kalın ve gür saçları olan Ezgi saçlarını dalgalı ve kıvırcık kullanmayı seviyor.

ezgi şenler saç rengi ve modelleri 1

Sıcak alt tonlu olduğu için kendisine kumral- kumral kahve saç renklerinin çok daha fazla yakıştığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

ezgi şenler saç rengi ve modelleri 2

Burada da güneşten açılmış küllü açık kahverengi saç rengi bulunmakta. son derece doğal bir güzelliği bulunan Ezgi’nin kaşı gözü, gözleri, burnu çenesi son derece güzel.

ezgi şenler saç rengi ve modelleri 3
ezgi şenler saç rengi ve modelleri 4
ezgi şenler saç rengi ve modelleri 5
ezgi şenler saç rengi ve modelleri 6

Zaman zaman saçlarının uçlarına karamel kahve tonlarında sombre saç rengi uygulaması yaptığını ancak bu saç renginin kendisine yakışmasdığını da söyleyebilirim.

ezgi şenler saç rengi ve modelleri 7

Düz saç kesimi ile yüzü daha uzun göründünden ve yüzünü kapattığından kıvırcık ve dalgalı saçların kendisine daha çok yakıştığını söyleyebiliriz.

ezgi şenler saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et