Tüm Saç Renkleri

Loreal Sukkies Saç Açıcı Jel Kullanıcı Yorumları

Bu ürün 2015 yılında piyasaya ilk çıktığında tanıtımını biz yapmıştık. 2019’da konuyu güncelleyerek kullanıcı yorumlarını, olumlu olumsuz yönlerini ve gerçekten işe yarayıp yaramadığını sizlere kullandığım ve elde ettiğim deneyimlere göre aktaracağım.

Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel

Kullanabilmeniz için saçlarınız daha önce boyanmamış olması gerekiyor ( Boyalı saçta etki etmiyor çünkü )

Saça Kuru ve ya ıslakken uygulanabiliyor.

Saçlarınızı güneşte yada saç kurutma makinasında kurutabilirsiniz.

loreal sukkies saç açıcı jel kullanıcı yorumları 1

Mükemmel Sonuç Beklemeyin

Bu ürünü kimler kullanabilir? Bu ürünü saçını daha önce hiç boyatmamış saçlarınza zarar vermeden hafif bir ışıltı katmak isteyenler özellikle Brushlight tekniği ile doğal ışıltılı saçlar isteyenler bu ürünü kullanabilir.

Saçlarını komple Açık kahverengi’den koyu sarı tonlarına açmak isteyenler Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel kullanabilir ancak şunu belirtelim doğru ürünü almadığınız taktirde saçınızda bakır ve turunculuklar oluşabilir.

Kullanıcı Yorumum

En önemli özelliği saçlarınızı güneşte açılmış hissi uyandırıyor.

Ben bu ürünü 3 kere kuzenime ve arkadaşlarıma uyguladım. Açık Kahverengi kızıllık içermeyen bir saç renginde 2 tona kadar (0.1 nolu ürün) Açılma sağladım. Ancak Saçları komple değil saç uçlarına Sombre Uygulaması yaparak uyguladın ve çok güzel bir sonuç aldım.

Saçınıza bu şekilde ışıltı ekleyebilirsiniz.

loreal sukkies saç açıcı jel kullanıcı yorumları 2

İkinci uygulama’da daha koyu bir kahverengi yine 01. Nolu Loreal Saç açıcısı kullandım. Yine sombre yaptım bu sefer 1.5 ton kadar açılma oldu. Yine yumuşak bir renk geçişi elde ettim.

Kullandığım deneyimlediğim kadarı ile doğal kahverengi ya da koyu sarı saç renklerinde sombre uygulaması için ideal bir renk açıcı. Yine komple saçınızı 2-3 ton’a kadar açabilirsiniz ancak Kahverengi’den bal köpüğüne geçmeyeceğini belirtmek isterim.

Artıları

Saçınıza çok zarar vermiyor, diğer pek çok açıcı gibi alarji şikayetlerine pek rastlamadım. Deride yanma vs olmuyor. Bu açıdan daha güvenilir bir ürün.

Nerede Satılır ? Fiyatları nedir ?2019 Fiyatları Fiyatları 15tl ile 25 tl arasında değişiyor. Watson ve Gratiste 20 tl’ye satılıyordu.

Kullanımı bir tüp aldığınızda saçınızın uzunluğuna bağlı olarak 2-3 kullanımda bitiyor.

Eksileri

Oryal ( toz açıcı) ve oksidan gibi saçı istediğiniz renge kadar açmıyor. Yani saçlarınızı hayal ettiğiniz gibi kahverengi’den bal köpüğü saç rengine döndüremezsiniz.

Saçlarınızın doğal olması boyalı olmaması gerekiyor ki bu zaten önemli bir sorun.

Hangi saç Renginde Kullanılmaz

Doğal renginde Kızıl tonlar olanlar kullanamaz. Yine bakı kızıllıklar varsa saçlarınız turuncu olur.

Saçlarınız küllü tonlarda yani kumral tonlarında ise saçlarınızı açtığınızda yine küllü olur

Siyah Saçlı olanlar kullanamaz

01 Nolu Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel kullandığınızda.

Uyarı: Çok fazla uygulayıp da saçlarınızı yıpratmamaya özen gösterin sonuçta bu da bir kimyasal ve saça zararı çok kullandığınızda olacaktır.

loreal-sukkies-1

Video

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et