Tüm Saç Renkleri

Wella Saç Toneri T18- Sıvı Saç Boyası

Platin sarı saç rengi olanlar ve artık evde saç rengini özellikle dip boyasını kendisi yapmak ve bunun için de oryal gibi saç açıcıları kullanmak istemeyenler için Wella’nın gerçekten çok başarılı ( Tüm dünya’da özellikle Almanya’da çok yaygın ) ürünleri var. Bunlardan bir tanesi’de Sıvı bir saç boyası olan Wella T18 Saç boyası / saç Toneri

wella saç toneri t18- sıvı saç boyası 1

Wella T18 En açık Küllü sarı saç rengi boyasını verir. Çoğu Kuaför T18’i tonlama yaparken kullanır yani toner olarak kullanır. Siz de evde özellikle saç diplerinizi boyarken ya da platin sarı saç rengi elde etmek için kullanabilirsiniz.

Ne İşe Yarar

1- ) Kızıllık ve saçlardaki bakır renkleri alır ve saçlarınızı küllü sarıya çevirir.

2- ) En açık sarı-beyazları platin sarıya çevirir.

Elde edilen renk ve süresinin uzunluğu aşağıdakiler dahil birçok faktörden etkilenebilir:

Saçın durumu, önceki tedaviler, saç rengi, gözeneklilik, saçın uzunluğu ve inceliği.

Çok koyu renkli saçlar için uygun değildir. En iyi sonuçlar orta renkli tedavi edilmemiş saçlarda görülecektir.

Eğer saçınız uzun, kalın veya daha önce boyanmamışsa, birden fazla pakete ihtiyacınız olabilir.

wella saç toneri t18- sıvı saç boyası 2

Mor Boya

Arkadaşlar Mor boya ile t18’i bir arada tutamayız, hele ki bazı blog sitelerinin Gıda boyaları ile verdiği Saç toneri tarifini T18 ile lütfen karıştırmayın. Bu şekilde gıda boyası ile yapacağınız tonerler hem bir şeye yaramayacak hem de paranızı ve zamanınızı boşa harcamanıza neden olacaktır.

wella saç toneri t18- sıvı saç boyası 3

Nasıl Kullanılır

Saç yoğunluğunuza göre bir yada 2 adet almanız gerekebilir. Fiyatı tl cinsinden 60-75 tl arasındadır.( 2019 fiyatı ) Evde rahatlıkla kendinizin kullanabileceği bir ürün olmasına rağmen kullanırken farklı ürünler de kullanmanız gerekebilir.

Şuradaki uygulamada t18’i ( White toner olarak da kullanılan farklı ürünler de vardır ) Nasıl kullanılacağı detaylıca anlatılmaktadır.

Wella T18’in Türkiye’de satılmadığını ancak yurt dışından alabileceğinizi belirtelim. Ancak ubuy.com.tr’de yurt dışından sipariş ile 70 tl’ye satılıyor arkadaşlar.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

3 yorum

Kesin geliyor mu uBuy’dan aldığımızda uzun süredir arıyordum şuan şoka girdim. Siz oradan mı temin ettiniz? Teşekkür ederim. ☺️

Cevapla
berfin  -  25 Ocak 2021 / 13:07

merhabalar, Matrix colorsync anti brass toneri ve activator denediniz mi? saclarimda ombre var bu toneri omreli olan kisima surmeyi dusunuyorum. cunku kizil tonlamalar olustu. acaba guzel bir sonuc alabilirmiyim?

Cevapla

Berfin Hanım merhabalar, genellikle toner için hem aynı markayı kullanıyorum. Maalesef deneyimim yok Matrix markası ile ilgili ancak sizin deneyimlerinizi de merak ediyoruz.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et