Tüm Saç Renkleri

Revlon Saç Boyaları ve Renkleri

Özellikle Amerika’da en eski saç boya markalarından olan Revlon uygun fiyatı ile de Amerika’da en çok satılan saç boya markalarından biridir. Özellikle Kozmatik sektöründe oldukça tanınmış olan marka, bu alanda dünyanın en eski markalarından biridir. Bu konuda Türkiye’de satıştan kaldırılan ( Marka’nın kendi tercihi ) Revlon saç boyalarının kataloğu ve kullanıcı yorumlarını bulabilirsiniz.

2014 ylında Türkiye pazarına girse de beklediği ilgili bulamayan Revlon’un belki de Türkiye pazarındaki başarısızlığı nedeni ile ürünleri 2018 yılından beri piyasadan kalmıştır yani Revlon 2018 yılında Türkiye pazarından çekilmiştir. Bu nedenle özellikle saç boyalarını Türkiye’de internette bile bulmanız mümkün değildir. ( Watson’da 2-2 sene önce satılıyordu.

Ancak biz yine de yurt dışından Revlon saç boyasını satın alanlar için bu saç boyası hakkında bildiklerimizi ve kullanıcıların kullanıcı yorumlarını aktarmak isteriz.

Revlon Saç Boya Renkleri ve Renk Kataloğu

Amerikanın en çok satan saç boyası markalarından revlon’nun colorsilk serisinin saç rengi kataloğunu aşağıda görebilirsiniz.

Revlon Bakır Saç Boyası

revlon saç boyaları ve renkleri 1

Fındık Kabuğu saç rengi

revlon saç boyaları ve renkleri 2

Koyu kahverengi ( Saç boyası ve rengi en başarılı saç boyası olarak seçildi 2019’da )

revlon saç boyaları ve renkleri 3

Kızıl saç rengi

revlon saç boyaları ve renkleri 4

Açık kumral saç rengi

revlon saç boyaları ve renkleri 5

Bal köpüğü saç rengi

revlon saç boyaları ve renkleri 6

Açık Sarı saç rengi

revlon saç boyaları ve renkleri 7

Siyah saç rengi

revlon saç boyaları ve renkleri 8

Kullanıcı Yorumlar

İki kere kullanmak imkanım oldu. Kutudaki rengi çok güzel veriyor ancak beyazları kapatmak konusunda başarılı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü beyazlar bir müddet sonra açıldı.

Kokusu rahatsız etmiyor ancak saçta çabuk akıyor, 3 yıkamadan sonra saç boyasının etkisinin azaldığını görebiliyorsunuz kalıcı olmadığı için tercih etmeyeceğim.

Saç boyalarını pek sevemediğim marka. saç derimi kuruttu resmen. ilk defa böyle bir şey geldi başıma. cildiniz hassassa alırken bir düşünün derim. 

https://eksisozluk.com/entry/64139079

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et